Sportas2017 m. Gegužės 2 d. 12:02

Į namus su medaliais

Eva KazlauskienėŠaltinis: Etaplius.lt

1248

Šiauliečiai kultūristai, atstovavę sporto klubams „Fit house“ (treneriai Armandas Narušis ir Arūnas Vandys) ir „Gylys“ (Audronė ir Vidmantas Lukiai), sėkmingai rungtyniavo varžybose Kėdainiuose bei Rygoje.

Puikiai „Arimex“ Lietuvos 37-ajame čempionate Kėdainiuose startavo „Fit house“ atletai, iškovoję 5 medalius: už vieną pirmąją ir po dvi antrąsias bei trečiąsias vietas. Lietuvos čempionu pirmą kartą tapo Vytautas Žylė, kultūristų kategorijoje iki 85 kg pranokęs savo klubietį, po metų pertraukos vėl rungtyniaujantį Lietuvos absoliutų 2015 m. čempioną Justą Poliakus. Antra bikinio (ūgis iki 166 cm) rungtyje finišavo Sandra Kazlauskienė, treti liko Ramona Žiauberytė (virš 166 cm) ir Vitalijus Dikidži (veteranų kategorija). 30-metis V. Žylė taip pat buvo apdovanotas ilgamečio Lietuvos kultūrizmo federacijos vadovo Romano Kalinausko (1941-1998) atminimo prizu „Už didžiausią pažangą“. Pernai šalies čempionate atletas finišavo trečias. „Fit house“ klubų įskaitoje buvo antras, kaip ir Arūnas Vandys tarp trenerių. „Gylio“ atletas Martynas Savickas (iki 85 kg) čempionate pelnė trečiosios vietos apdovanojimą.

Latvijos sostinėje Rygoje vykusio atvirojo šios šalies čempionato nugalėtojomis tapo S. Kazlauskienė ir R. Žiauberytė, antrąją vietą pelnė Lina Kudrickė, o Skirmantė Puzinaitė, J. Poliakus ir V. Dikidži buvo treti.

Į Europos čempionatą Ispanijoje (gegužės 3-7 d.) vyks penki šiauliečiai: S. Kazlauskienė, R. Žiauberytė, S. Puzinaitė, J. Poliakus ir V. Žylė.

Gegužės 13 d. geriausieji šalies atletai bei svečiai iš užsienio dalyvaus 40-osiose Šiaulių pirmenybėse bei 19-ajame tarptautiniame turnyre „Saulės taurė“. Gegužės 14-ąją Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybės bus surengtos Naujojoje Akmenėje.