Šiaulių akademija2019 m. Spalio 15 d. 16:21

LSFL čempionate Šiaulių universiteto futbolininkai iškovojo antrąją pergalę

Zenono Ripinskio nuotr.

Zenonas RipinskisŠaltinis: Etaplius.lt

103181

Antrąją pergalę Lietuvos studentų futbolo lygos naujajame sezone iškovojo Šiaulių universiteto futbolininkai. Spalio 14 d. šiauliečiai namuose susitiko su Vytauto Didžiojo universiteto komanda ir įveikė ją rezultatu 4:1 (2:0).

Šiaulių m. savivaldybės stadione vykusiose rungtynėse Šiaulių universiteto futbolininkams teko gerokai pakovoti, kol perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Pirmasis įvartis į kauniečių vartus krito 13 min., kai Agnius Juozapaitis tiksliu smūgiu užbaigė šiauliečių ataką. Netrukus (17 min.) po įvarčio į savus vartus rezultatas padvigubėjo –2:0.

Antrajame kėlinyje dar labiau išryškėjo Šiaulių universiteto futbolininkų pranašumas. Po Igno Pauliaus (58 min.) ir Deivido Puodžiūno (75 min.) įvarčių rezultatas tapo 4:0. Tik pačioje rungtynių pabaigoje (89 min.) svečiams pavyko pelnyti garbės įvartį.

Šiaulių universiteto komandos trenerio nuomone, atkakliausia kova vyko pirmajame kėlinyje, kai svečiams pavyko sukurti keletą pavojingų progų prie mūsų komandos vartų. „Pelnę įvarčius mūsų studentai truputį atsipalaidavo, todėl varžovams pavyko surengti keletą pavojingų atakų. Po gynėjų klaidų į žaidimą teko įsijungti ir mūsų vartininkui. Antrajame kėlinyje didesnių problemų neturėjome, nors baigiantis rungtynėms svečiams ir pavyko sušvelninti skirtumą“, – po rungtynių sakė Šiaulių universiteto komandos treneris Rytis Alūzas.

Po antrosios pergalės šiauliečiai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Kitas rungtynes Šiaulių universiteto komanda žais kitą savaitę išvykoje su taip pat dvi pergales iškovojusia Kauno technologijos universiteto komanda.