Angle down Atgal

LRT projekte šiaulietės Miglės daina užkariavo ne tik žiūrovų, bet ir Gabrieliaus Vagelio simpatijas

Šeštadienį, 21 valandą, LRT laidoje „Dainuok su manimi” šiaulietė Miglė Kovieraitė pavergė ne tik publikos širdis, bet ir pelnė Gabrieliaus Vagelio simpatijas, taip užsitikrindama vietą kitame etape. Miglė puikiai sudainavo dainą „Don’t start now”. Kaip laidos metu sakė ją pasirinkęs Gabrielius Vagelis: „Kažkas spinduliavo iš vidaus, lyg ji sakytų – pasirink mane”.

Taigi, šiaulietė Miglė Kovieraitė ir dainininkas, dalyvavęs „Eurovizijos atrankose”, Gabrielius Vagelis dainuos kartu projekte ,,Dainuok su manim”.

Miglė Kovieraitė – 13 metų šiaulietė be pomėgio dainuoti dar kurianti drabužius ir turinti savo atvirukų gamybos verslą. Projekto dalyvę Miglę kalbiname iškart po filmavimo klausdami kokie jausmai aplankė ją sužinojus, kad tęsia kovą projekte ir dainuos kartu su Gabrieliumi Vageliu.

- Migle, dalyvauji LRT projekte ,,Dainuok su manimi” kaip jautiesi patekusi į kitą etapą?

- Kaip jaučiuosi tinka tik vienas žodis „WOW” - geras. Išties jausmas labai geras, iš pradžių buvo sunku patikėti, kad patekau į „Dainuok su manim“ atranką, o vėliau ir į patį projektą. Iki šiol netikiu, kad mane pasirinko talentingas dainų rašytojas, atlikėjas, „Vėjai ir vanduo“ albumo kūrėjas dalyvavęs ne kartą atrankose į „Euroviziją“, pats Gabrielius Vagelis – džiaugsmo neslepiant, sakė pašnekovė.

- Kokie tavo lūkesčiai? Ko tikiesi dalyvaudama, šiame projekte, Migle?

Mano lūkesčiai – iš tiesų norėčiau kuo ilgiau išlikti šiame projekte. Taip pat noriu įrodyti, jog nesvarbu kiek patirties turi, net jeigu jos ir visai neturi - tačiau dėdamas daug pastangų gali pasiekti labai daug. Tikiuosi, kad visiems žiūrovams patiks mūsų atliekamos dainos ir, kad jie pamils bei palaikys mano ir Gabrieliaus duetą.

- Kas paskatino sudalyvauti tave šiame projekte? Ar buvo sunku apsispręsti dėl dalyvavimo?

- Mane paskatino dalyvauti šiame projekte aplink nuolatos supanti muzikinė aplinka. Vos 8 mėnesių tėveliai mane nusivedė į „Yamaha“ muzikos mokyklą. Vėliau, pradėjau lankyti „Juventos“ progimnaziją, kurioje yra sustiprintas muzikinis lavinimas. O dabar didžiausia mano svajonė - išleisti savo pirmąją sukurtą dainą.

- Tu dainuosi su Gabrieliumi Vageliu, ar esi patenkinta?

- Esu labai laiminga, kad mane pasirinko Gabrielius Vagelis. Jis mane žavi savo kuklumu, nuoširdumu, atvirumu bei ramybe, be to turi gerą humoro jausmą.

- Projekte dalyvauja labai daug vaikų. Ar jaučiasi konkurencija?

- Šito klausimo labiausiai laukiau! Pradžioje, kol nebuvo suformuotos poros šiek tiek konkurencija gal ir jautėsi. Tačiau dabar mes visi linksmai leidžiame laiką laukdami filmavimo. Turime susikūrę net savo grupę socialiniuose tinkluose, kurioje bendraujame. Norėčiau su projekto vaikais ilgam išlikti draugais.

- Ko palinkėtum kitiems šio projekto dalyviams?

Visiems dalyviams linkiu sėkmės, darbingų repeticijų, tikėjimo savimi ir gero laiko.

- Migle, ačiū tau už tokį nuoširdų pokalbį. Išlik ir toliau kupina pasitikėjimo savimi ir linkime tau sėkmės ne tik projekte, bet ir tolesnėje kūrybinėje veikloje.

Šiaulietė Miglė – jauna, tačiau labai nuoširdi ir kūrybinga mergaitė. Linkėkime jai sėkmės.

Sekite projekto „Dainuok su manim” laidas šeštadieniais 21 valandą per LRT. Palaikykime savo kraštietės Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio duetą!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite