Angle down Atgal

Londono „West Ham United“ atleido trenerį

Londono „West Ham United“ klubas atleido trenerį Manuelį Pellegrini. 66 metų argentinietis pareigų neteko, kai jo treniruota komanda Anglijos futbolo čempionato namų rungtynėse 1:2 nusileido „Leicester City“.

„West Ham“ patyrė devintą pralaimėjimą per pastarąsias 12 rungtynių.

Prieš sezoną pirkiniams pinigų negailėjęs klubas tėra 17-as lygos rikiuotėje ir jį vos taškas skiria nuo iškritimo iš lygos zonos.

„Didelis nusivylimas, bet turėjome priimti šį sprendimą, – po trenerio atleidimo sakė vienas komandos vadovų Davidas Sullivanas. – Manuelis yra tikras džentelmenas ir buvo gera dirbti su tokio kalibro profesionalu.

Tačiau permainų reikia, jog klubas sugrįžtų prie tų ambicijų, kurias turime šį sezoną.

Jautėme, kad reikia veikti, jog suteiktume naujam treneriui kuo daugiau laiko pabandyti pagerinti padėtį ir pasiekti tikslus.“

M.Pellegrini vadovavo komandai 18 mėnesių. 2018 metų gegužę jis buvo sudaręs trejų metų sutartį.

Po pralaimėto mačo Lesterio ekipai jis dar nežinojo, kad bus atleistas. „Kai negauni rezultatų, žmonės pradeda kalbėti apie tai, kad tave atleis. Bet man vienintelis rūpintis dalykas yra paruošti komandą rungtynėms“, – sakė argentinietis, anksčiau vadovavęs ir garsiems klubams – Madrido „Real“ ir „Manchester City“. Praėjusį sezoną jam vadovaujant Londono klubas finišavo dešimtas.

Kas taps „West Ham United“ nauju treneriu dar nepaskelbta, nors kitą mačą klubas žais pirmąją Naujųjų metų dieną. Kandidatu įvardinamas Davidas Moyesas, kuris jau yra 2017-2018 m. šešis mėnesius vadovavęs „West Ham“ ir tada padėjęs klubui išsaugoti vietą lygoje bei užimti 13 vietą.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite