Angle down Atgal

Londone pastebėti nušauto lietuvio žudiko pėdsakai

Praėjus kelioms dienoms po Londone pašauto jauno lietuvio mirties miesto policija išplatino vaizdo įrašą, kuris gali padėti rasti žudiką.

Primename, kad 20-metis Otas Starkus ligoninėje mirė praėjusį penktadienį, praėjus porai dienų po to, kai buvo pašautas Newhame – sunkiai sužeistas jaunuolis rastas vėlų rugpjūčio 18-osios vakarą Raymond Road gatvėje.

Rugpjūčio 25-ąją Londono policija kreipėsi į visuomenę ir prašo informacijos, kuri galėtų padėti rasti lietuvio žudiką ar daugiau žmonių, kurie prisidėjo prie jaunuolio mirties.

Pareigūnai turi pagrindo manyti, kad įtariamieji galėjo pasinaudoti visureigiu „Volvo“, kuris rugpjūčio 19-osios naktį – praėjus kelioms valandoms po nusikaltimo – buvo padegtas galimai slepiant pėdsakus. Nustatyta, jog automobilis birželio 14 dieną buvo pavogtas Rytų Londone.

„Daugiau detalių apie šį automobilį gali būti esminės mūsų tyrime, todėl mes raginame kiekvieną Upton Parke ir Forest Gate tikrinti savo vaizdo stebėjimo kamerų įrašus – galbūt juose užfiksuota vertinga informacija.

Pagalvokite – galbūt šis „Volvo“ buvo pastatytas prieš Jūsų namus, o gal kas nors jį matė įtartinai važiuojantį. Bet kokia informacija, nesvarbu, ką apie ją manote, galėtų padėti įvykdyti teisingumą Oto šeimai“, – sakė detektyvas inspektorius Louise’as Caveenas.

Otas Starkus gyveno Plaistow.

Įtariamieji kol kas nerasti.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite