Angle down Atgal

Loginis testas: kuri moteris yra vyro žmona?

Gebėjimas logiškai mąstyti yra naudingas įgūdis, kuris, nors ir nepastebimas, tačiau labai naudingas gyvenime. Loginiai uždaviniai skatina smegenų veiklą, todėl naudinga jiems skirti dėmesio. Tam padeda įvairūs galvosūkiai ir dėlionės.

Užduotis

Atidžiai pažvelkite į paveikslėlį, išanalizuoti visas matomas detales ir atsakykite į klausimą: kuri iš dviejų moterų yra šio vyro žmona?

Ar apžiūrėjote visas detales? Tuomet pasitikrinkite atsakymą!

Teisingas atsakymas

Paciento žmona yra moteris dešinėje. Pirmiausia, ji tikrai kenčia ir tą rodo jos rankose laikomos nosinės. Ji daug verkia ir nerimauja dėl to, kas nutiko. Antra, ji mūvi vestuvinį žiedą, o kita moteris – ne.

Ar pavyko pastebėti šias detales? Papasakokite komentaruose!

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite