LMRL Vilniaus derbyje - sunki „Eglės-SM Tauro“ pergalė

„Eglės-SM Tauro“ nuotr.

Lietuvos moterų rankinio lygos (LMRL) rungtynės tarp Vilniaus „Eglės-SM Tauro“ ir Vilniaus „Eastcon-Alandeko-Vichy“ ekipų baigėsi sunkia favoričių pergale. „Eglė-SM Tauras“ merginos varžoves įveikė 25:21 (14:10).

Jau rungtynių Vilniuje pradžia žadėjo atkaklų ir įdomų susitikimą. Per pirmąją kėlinio pusę nė vienai iš ekipų atitrūkti nepavyko ir tik paskutinėmis pirmosios rungtynių dalies minutėmis

Eglė-SM Tauras“ susikūrė kiek solidesnį pranašumą - 14:10.

Antrojo kėlinio pradžioje Karolio Kaladinsko vadovaujama ekipa pratęsė spurtą ir atitrūko iki 20:12, tačiau „Eastcon-Alandeko-Vichy“ merginos nebuvo linkę pasiduoti. Atsilikimą likus žaisti 8 minutėms jos vėl sumažino iki keturių įvarčių (22:18). Tik drausminga „Eglės-SM Tauro“ merginų rungtynių pabaigą leido joms išsaugoti teigiamą rezultatą ir švęsti pergalę 25:21.

Nugalėtojoms po 6 įvarčius pelnė Aušra Šponė ir Rita Repečkaitė, 5 - Auksė Sviderskienė, 4 - Inga Sadauskaitė.

Pralaimėjusių gretose 5 kartus pasižymėjo Silvija Mackonytė, po 4 - Aistė Malinauskaitė bei Greta Noreikaitė.

Tai buvo jau antroji „Eglės-SM Tauro“ ekipos pergalė naujajame LMRL sezone, o „Eastcon-Alandeko-Vichy“ savųjų pergalių dar turės palaukti. Šeštadienį sužaistose rungtynėse Kauno „Acme-Žalgiris“ 26:24 įveikė Kauno raj. „Garliavos SM-Cascada“ ekipą.

Dabar Lietuvos moterų rankinio lygoje bus kelių savaičių pertrauka, o pajėgiausios moterų lygos kovos sugrįš su paskutiniuoju pirmojo rato turu lapkričio 3 dieną.