LKL pusfinalio mače Panevėžyje - naujas lankomumo rekordas

Elena Monkutė Etaplius žurnalistas

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį namuose 90:73 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir išlygino Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio serijos rezultatą 1-1. Panevėžiečiai ir miesto svečiai padėjo pasiekti dar vieną lankomumo rekordą - dvikovą „Cido“ arenoje stebėjo 5484 žiūrovai.

Prieš tai geriausias rezultatas buvo užfiksuotas vasario 25 dieną, tada arenoje buvo 5479 žiūrovai.

Rungtynių pristatyme žiūrovai išvydo „Lietkabelio“ šokėjas su fakelais, o krepšininkus į aikštę išlydėjo lazerių šou. Ilgosios pertraukos metu vyko parodomosios dviračių treko lenktynės.

Gerų emocijų bangą sukėlė „Lietkabelio“ aistruolis Deimantas, kuris pertraukoje tarp trečiojo ir ketvirtojo kėlinio dalyvavo žaidime ir antru bandymu pataikė iš aikštės vidurio, taip laimėdamas 500 eurų vertės čekį paslaugoms Panevėžio implantologijos centre.

Reguliariajame sezone „Lietkabelis“ pagal lankomumą buvo trečias (3212), o atkrintamosiose varžybose užima antrąją poziciją - mačus vidutiniškai stebi 3723 sirgaliai. Už nugaros yra ne tik Kaunas, bet ir Vilnius.