LKL grandų mūšyje – užtikrinta „Žalgirio“ pergalė Vilniuje

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Reporteris Ugnė Etaplius žurnalistas

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sekmadienį čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 85:59 (18:17, 24:14, 21:10, 22:18) nugalėjo vicečempionę Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova ir dažnai keitėsi pirmaujanti komanda. Antrajame ketvirtyje vilniečiai dar pirmavo 27:25, bet tuomet „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 17:4 ir įgijo 11 taškų pranašumą (42:31).

Trečiajame kėlinyje „Siemens“ arenoje dominavo žalgiriečiai. Svečių pranašumas 29-ąją min. siekė net 26 taškus (63:37). Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ išsaugojo solidų pranašumą, o paskutinėmis minutėmis aikštėje abi komandos leido pasireikšti jaunesniems krepšininkams.

„Žalgiriui“ 21 tašką pelnė Thomasas Walkupas, 16 - Marius Grigonis, 15 - Brandonas Daviesas, 14 - Leo Westermannas.

„Ryto“ komandoje 17 taškų surinko Arciomas Parachovskis, 9 - Mindaugas Girdžiūnas, 7 - Roko Stipčevičius.

„Žalgiris“ (21 pergalė/3 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Rytas“ (17/6) lieka trečias.