LKL čempionate – sunki „Juventus“ krepšininkų pergalė

Kėdainiai

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

75327

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį Utenos „Juventus“ klubas namuose po atkaklios kovos 90:86 (22:21, 21:18, 22:21, 25:26) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Nors didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį „Juventus“ pirmavo 4-8 taškų skirtumu, likus žaisti 30 sek., „Nevėžis“ išlygino rezultatą (86:86). Likus 5 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Martinas Gebenas atkovojo kamuolį puolime ir išvedė šeimininkus į priekį. Kėdainių klubas po minutės pertraukėlės iškart prarado kamuolį ir padovanojo pergalę varžovams.

Šeimininkams po 17 taškų pelnė M. Gebenas bei Dovis Bičkauskis, 16 - Aleksandras Zacharovas, po 10 - Tomas Dimša bei Kennethas Gainesas.

Kėdainių ekipoje 20 taškų surinko Martynas Varnas, po 15 - Adonte Parkeris bei Martinas Junakovičius, 13 - Zaidas Hearstas.

„Juventus“ (10 pergalių/14 pralaimėjimų) čempionate užima šeštąją vietą, o „Nevėžis“ (4/20) lieka paskutinis - dešimtas.