Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - LKL čempionate - „Ryto“ ir „Pieno žvaigždžių“ pergalės

LKL čempionate - „Ryto“ ir „Pieno žvaigždžių“ pergalės

BNS nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

77063

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį vicečempionas Vilniaus „Rytas“ svečiuose 75:68 (17:19, 17:21, 18:14, 23:14) nugalėjo Prienų „Skycop“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms, Prienų ekipa pirmavo 40:34, o po trijų kėlinių - 54:52. Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

„Rytui“ po 16 taškų pelnė Eimantas Bendžius ir Martynas Echodas, 15 - ekipos naujokas Derekas Needhamas, 11 - Arciomas Parachovskis (12 atk. kam.).

„Skycop“ ekipoje 19 taškų surinko Malcolmas Grantas, 11 - Darjušas Lavrinovičius, po 10 - Mindaugas Lukauskis bei Vytenis Lipkevičius.

„Rytas“ (19 pergalių/6 pralaimėjimai) čempionate užima antrąją vietą, o „Skycop“ (9/17) klubas yra septintas.

Kitose rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ namuose 89:78 (25:16, 20:25, 22:20, 22:17) nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Šeimininkams 17 taškų pelnė Dagoberto Pena, 15 - Yannickas Franke'as, po 13 - Yancy'is Gatesas ir Vytautas Šulskis, po 12 - Jay'us Threattas bei Tomas Lekūnas.

Utenos komandoje 16 taškų surinko Dovis Bičkauskis, 14 - Tomas Dimša, 10 - Kennethas Gainesas.

„Pieno žvaigždės“ (15/11) turnyro lentelėje yra penktos, o „Juventus“ (10/16) ekipa - šešta.