Sportas2017 m. Birželio 10 d. 19:22

LKL bronzos medaliai atiteko „Lietuvos ryto“ krepšininkams

6350

Šeštadienį sužaistose lemiamose, penktosiose, Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda namuose 75:66 (24:14, 15:24, 17:9, 19:19) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3–2.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (24:14), bet įpusėjus rungtynėms, „Lietuvos ryto“ pranašumas buvo vos vienas taškas (39:38). Trečiajame kėlinyje Vilniaus klubas vėl nutolo ir išsaugojo sau palankų rezultatą iki mačo pabaigos.

„Lietuvos rytui“ 23 taškus pelnė Džeimsas Beronas (James Baron), 16 – Deividas Gailius, 12 – Artūras Gudaitis (8 atk. kam.).

„Neptūno“ gretose 16 taškų surinko Danielis Juingas (Daniel Ewing), 14 – Kristoferis Loftonas (Christopher Lofton), 12 – Mindaugas Girdžiūnas.

Praėjusiais metais „Lietuvos rytas“ taip pat iškovojo bronzos medalius, o „Neptūnas“ pasidabino sidabro apdovanojimais.

LKL čempionu septintą kartą iš eilės tapo Kauno „Žalgiris“. Jis finalo serijoje 4–1 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.