Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - LKL: be lyderio likusi „Dzūkija“ neatsilaikė prieš „Šiaulius“

LKL: be lyderio likusi „Dzūkija“ neatsilaikė prieš „Šiaulius“

Šiauliai

BC „Šiauliai“ nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

66733

LKL dugne besimurkdantis „Šiaulių“ (3-14) klubas iškovojo trečiąją pergalę per 17 rungtynių. Antano Sireikos auklėtiniai 87:76 (24:18, 19:21, 17:18, 27:19) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (6-11).

Kartu su Naujaisiais metais baigėsi Kendricko Browno sutartis su „Dzūkija“. Krepšininkas vis dar yra registruotas Alytaus klubo gretose, bet jau išvyko iš Lietuvos.

Šiauliečiai pirmoje rungtynių pusėje buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau baigiantis antrajam kėliniui jį iššvaistė.

Tačiau nesubyrėjo. Nors dzūkai lipo ant kulnų, paskutiniajame kėlinyje šiauliečiai surinko net 27 taškus ir šventė pergalę.

Ignas Vaitkus buvo sunkiai sustabdomas ir flirtavo su trigubu dubliu: jis surinko 20 taško, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Šiauliai“ pataikė net 44 proc. tritaškių (15/34) ir 45 proc. dvitaškių (17/37).

„Šiauliai“: I.Vaitkus 20 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), K.Lukošiūnas 14, K.Žemaitis 12 (7 rez. perd.), A.Udras 11.

„Dzūkija“: D.Domarkas 19 (8 rez. perd.), M.Sušinskas 18, P.Petrilevičius 15.