Angle down Atgal

Lizdeikos gimnazijos mokinių darbas apie klimato kaitą iškovojo I vietą

„Jei Žemė būtų žmogus, kokia ji būtų?“ – šia ir panašiomis temomis mokinius kvietė savo darbuose pasvarstyti Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, organizavęs Nacionalinės globalaus švietimo savaitės 2019 renginius, kuriuos koordinavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Vienas iš savaitės renginių – meninis konkursas „Klimato kaitos atspindžiai“, kurio tikslas – paskatinti dalyvius pamąstyti apie klimato kaitą, jos apraiškas ir poveikį mūsų kasdieniniam gyvenimui ir visai planetai.

„Galime tik labai pasidžiaugti, kad konkurso dalyviai puikiai perteikė šios temos prasmę ir emocijas“, – teigė renginio organizatorė Eglė Viržintaitė-Banienė.

Džiugu, kad Lizdeikos gimnazijos 1B klasės mokinių parengtas kūrybinis darbas „Jeigu Žemė būtų žmogus“ Globalaus švietimo savaitės meninės raiškos konkurse „Klimato kaitos atspindžiai“ užėmė I vietą.

Mokinius konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Laima Verbickienė ir informatikos mokytoja Jolanta Kvedarienė. „Labai didžiuojamės, kad Lietuvoje turime tokių talentingų vaikų bei juos skatinančias ir palaikančias mokytojas!“ – teigė konkurso organizatoriai.

Laureatų darbas yra https://lvjc.lt/media/files/%C5%BEem%C4%97.pdf. Galime pasidžiaugti ne tik Lizdeikos gimnazijos mokinių kūrybiškumu, bet ir dvasine branda, nes jiems rūpi aktualios gamtos, klimato kaitos problemos, jų poveikis žmogui ir planeta

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite