L. Tumelienės nuotr., "Suvalkietis"
Angle down Atgal

Liudvinavo bažnyčioje – muzikos ir gerumo virpesiai

Dar vienas gražus ir šiltas renginys į Šv. Liudviko parapijos bažnyčią sekmadienį sukvietė vietos gyventojus, kraštiečius, svečius. Tai Liudvinavo, kaip Mažosios kultūros sostinės, dovana savojo krašto žmonėms. Renginio iniciatoriai – Liudvinavo seniūnija, Šv. Liudviko parapijos bendruomenė.

Po šventų Mišių, per kurias melstasi už visus tėvus, susirinkusių širdis virpino Sakralinės muzikos koncertas „Dėkoju TAU“. Atlikėjai Laurai Latvaitytei-Zaman, kuri šioje bažnyčioje yra giedojusi būdama mokinė, o dabar sugrįžo į gimtąjį miestelį padainuoti savo krašto žmonėms jau kaip žinoma operos solistė, susirinkusieji plojo atsistoję. Laurai padėjo pianistė Giedrė Muralytė-Erikson. Taip pat skambėjo muzika, atliekama Šakių kultūros centro choro „Lituanica“, Šv. Liudviko bažnyčios choro „Liudvika“.

Liudvinavo parapijos klebonas kun. teol. dr. Žydrūnas Kulpys, sveikindamas tėvus jų šventės proga, akcentavo, kad tėvui pats svarbiausias dalykas yra jo vaikų, artimųjų pagarba.

„Šiandien švenčiame Tėvo dieną. Tai puiki proga padėkoti savo tėvams, seneliams už jų tvirtybę, už tėviškas gyvenimo pamokas. Šia gražia proga mes tęsiame savo jubiliejinių metų tradiciją, pasveikinti ir padėkoti žymiems ir nusipelniusiems liudvinaviečiams. Kaip padėką, mes dovanojame jiems stiklo angelus, specialiai Liudvinavui sukurtus stiklo meistro Edmundo Unguraičio“, – sakė Liudvinavo seniūnijos seniūnė Jolanta Maceikienė.

Pirmasis Gerumo angelas atiteko kraštiečiui, iš Liudvinavo kilusiam Petrui Vaitiekūnui – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui, buvusiam užsienio reikalų ministrui, Lietuvos ambasadoriui įvairiose šalyse. Kitas garbingas liudvinavietis, kuriam įteiktas angelas – politikos veikėjas, buvęs Seimo narys, buvęs Alytaus rajono meras Vydas Baravykas. Taip pat angelais apdovanoti Vytautas Barzdaitis, inžinierius mechanikas, habilituotas technologijos mokslų daktaras, Kauno technologijos universiteto dėstytojas; Juozas Isoda, buvęs „Žemaitės“ kolūkio pirmininkas, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Marijampolės biuro vadovas, buvęs Marijampolės miesto tarybos narys; Petras Pavilonis, politikos veikėjas, buvęs Marijampolės rajono meras, Valstybinės įmonės Registrų centras direktorius, nuo 2011 m. Marijampolės savivaldybės tarybos narys.

Angelo statulėlė įteikta ir politikui, verslininkui, įvairių įmonių vadovui Romualdui Andzeliui, taip pat buvusiems Liudvinavo seniūnijos vadovams: Juozui Romualdui Pričkaičiui, Sigitui Šumskui, Jonui Žilinskui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite