Angle down Atgal

Linksmybės Raganaitės puotoje

Kaip žinia, raganaitės ypatingai linksmo būdo. O dar jei su jomis moki gražiuoju sutarti – juokų ir pokštų turėsi ligi valios. Taip nutiko ir Musninkų vaikučiams bei svečiams.

Kiekvienas norintis rado sau smagios veiklos. Bet apie viską iš pradžių.

Pirmasis raganaitės burtas buvo – puikus oras. Jūs tik pagalvokite, penktadienį lijo ir vėjas siautė, o štai puotai oras buvo pats gražiausias – saulutė šveitė ir vsus linksmintis kvietė. Iš to buvo galima spręsti, kad pavykęs pirmasis burtas atneš ir daugiau linksmybių.

Kitas raganaitės burtas – nei iš šen, nei iš ten atsiradęs pripūstas batutas. Oi, kaip vaikai smagiai jame dūko. Čiuožė, krito, vertėsi, šokinėjo… Visiems smagu buvo ir niekas neužsigavo. Va tik pasirodė, kad pusdienis tokio dūkimo vaikams yra mažai. Ko gero teks raganaitei dažniau šį burtą panaudoti ir Musninkų vaikus nudžiuginti.

Kiek tolėliau vyko kiti stebuklai, kuriuos jau darė patys vaikai – keli pagaliukai, virvelė ir mažosios rankutės, o gavosi nuostabiausi muilo burbulai: dideli, pailgi, maži, gausybė… Tikras smagumėlis juos sprogdinti… o po to ant sūpynių ir laipynių paišdykauti.

Kita raganaitė, pasivertusi paprasta teta Edita, iš kažkokio žalio kamuolio (arbūzo) raudoną ir dar raštuotą darė. O iš vaisių palmę užaugino. Šiais burtais ypatingai domėjosi vaikučių mamos ir močiutės. Juk ne kasdien tokius burtus Musninkuose pamatysi.

Teta Janina paskleidė savo kerus ir vaikučius viliojo pasakomis. O štai šuniukas Amsis ir policijos pareigūnė Ginta vaikučiams atvežė dovanų: atšvaitų, kurie tamsoje stebuklingai šviečia ir vaikučius saugo, saldainių, nuo kurių įvyksta stebuklas ir visi draugauti nori. Mažieji musninkiečiai su džiaugsmu glostė šuniuką Amsį ir su juo fotografavosi.

Klounas Albiniukas iš savo stebuklingosios kišenės vis traukė balionus ir saldainius, bei vaišino vaikučius. Raudonasis klounas visus ragino džiaugtis gražia diena ir kartu dainuoti bei šokti.

O patys didžiausi stebuklai vyko tokiame namelyje – kurį raganaitė scena vadino. Raganaitė savo stebuklingoje knygoje vis skaitė burtininkų vardus: Tadas, Greta, Čigoniukės su mokytoja Rūta, Pijus ir Klėja, Rūta ir Adrijus, Domantas, Austėja su mokytoja Jurga… Ir štai šie burtininkai scenoje krėtė didžiausius stebuklus. Kas dainavo, kas šoko… Beje, šie stebuklai tokie galingi buvo, kad šokėjus net kitą dieną veikė: Pijus su Klėja ir Adrijus su Rūta kitą dieną Latvijoje pirmąsias vietas šokdami laimėjo. Štai, kokie galingi raganaitės burtai.

Net motociklų burzgimą burtai paveikė ir motociklininkai sustojo jų pasižiūrėti. Juodais kostiumais pasidabinę vyrai su Amsiu ir policijos pareigūne fotografavosi ir visiems šypsojosi.

Su dainomis ir šokiais linksmybės tęsėsi, stebuklingas arbūzas gardžiai suvalgytas, palmės tik lapeliai teliko, bet visi skirstėsi nenoriai, su puikia nuotaika, kuria pirmadienį užkrės visus, šalia esančius.

O teta Dalia stebuklingoje veidaknygėje (facebook) rašė: „Labai noriu padėkoti visiems, kas prisidėjo prie gražaus renginio, Musninkų kultūros filialo geradariams. Už ką, nedetalizuosiu, bet jūsų pagalba yra neįkainuojama. Žemai lenkiu galvą ir tariu AČIŪ renginio partneriams Musninkų kaimo bendruomenei, Musninkų krašto bendruomenei „Spindulys“. Remėjams: Vilmai Petkevičienei, Žanetai Gerulskienei, Editai Tviragienei, Birutei Jankauskienei, Edgarui Orlovui, Zigmantui Mikolajūnui. Pagalbininkams: Justinai Gudanaitei, Karoliui Gelažauskai, Neringai Tuškevičienei, Ievai Vaitkevičai, Arūnui Vaitkevičiui, Vaidai Lebeckienei, Aušrai Valantavičienei, Astai Amankavičienei, Janinai Jankauskienei, Gintai Čepienei ir šuniukui Amsiui. Dainininkams Gretai Paulauskaitei, Tadui Imbrasui, Domantui Roliui, Austėjai Šimkutei ir jos mokytojai Jurgai Sarpauskienei, šokėjams Adrijui ir Rūtai bei Pijui ir Klėjai, jų tėveliams ir mokytojams, bei šauniosioms mokytojos Rūtos šokėjoms.“

Šventėje apsilankė Tarybos narys Virginijus Sarpauskas ir nuotraukėlių padarė. Jas rasite čia: Musninkų šventė

Dar daugiau nuotraukų rasite čia:Musninkai. Vaikų dienos šventė

O scenos burtus pažiūrėkite video įraše

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

Foto ir video autorės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite