TIC archyvo nuotr.
Angle down Atgal

Linksmybės prie vandens Šiauliuose

Vasara neįsivaizduojama be išvykų prie vandens telkinių. Nesvarbu – tai jūra, upė ar ežeras. Šiauliuose net keli ežerai, kurie sulaukia tiek besimaudančių, tiek piknikus rengiančių. Ežeras miesto centre – Šiaulių ypatybė. Net 10 pagal dydį Lietuvos ežeras Šiaulių ribose. Ką veikti prie vandens Šiauliuose?

Ekskursija po Senąsias kapines prie ežero

Penktadieninės ėkskursijos metu susipažinsime su mūsų kapinių išskirtinumu – šeimyniniais rūsiais, specifiniais tam tikro laikotarpio antkapiniais paminklais, aplankysime ir pakalbėsime apie iškilius čia palaidotus žmones – blaivybės pradininką I. Štachą [anksčiau už Valančių], filosofą S. Šalkauskį, J. Miliauską-Miglovarą, karo lakūną J. Kumpį [pirmą Lietuvos lakūną, žuvusį mūšyje] ir kitus.
Žinoma, neapsieisime ir be baisių ar tragikomiškų pasakojimų, susijusių su šiomis kapinėmis.

Vandens šventė prie Rėkyvos ežero

Prie vandens – pačios geriausios pramogos! O šeštadienį, liepos 20 d., daugiausiai pramogų bus prie Rėkyvos ežero. Kasmetinė šventė prie vandens kviečia aktyvaus laisvalaikio mėgėjus. Laukia koncertai, spalvų ir vandens mūšiai, virtualios realybės pramogos.

Sporto stovykla!

Vaikai vasarą neretai tik kiemu džiaugiasi. O gal pats laikas juos supažindinti su sportu? Liepos 29 d. prasidedanti sporto stovykla kvies mažuosius susipažinti su įvairiausiomis sporto šakomis.

Registracija justina.poceviciute@scatzalynas.lt

Planuojantiems savo laiką

Pateikiame liepos mėnesio ekskursijų sąrašą. Dar laukia ekskursija-žygis „Šiapus ir anapus“ su gide Audrone Grosiene.

Ne tik susipažinsite su miesto gamta, bet ir išmoksite naudotis šiaurietiškomis lazdomis.

Vandens dviračiai ir ne tik

Talkšos ežere ne tik antys plaukioja. Pramogų centre „Fox Spot“ ir įprastiniai vandens dviračiai, ir naujiena – penkiavietis vandens dviratis, kuriame tilps visa šeima ir dar daugiau.

Išbandykite!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite