Angle down Atgal

Linksmučių kapinėse įrenginėjamas kolumbariumas

Meras Saulius Margis susitiko su Linksmučių kaimo bendruomenės pirmininku Arturu Stankevičiumi, kuris pristatė bendruomenės įgyvendinamo vietos projekto „Ritualinės paslaugos Pakruojo rajono gyventojams“ lėšomis pradėtą įrengti kolumbariumą. Linksmučių kapinėse įgyvendindama šį projektą, bendruomenė netrukus pradės teikti šiuolaikiškas ritualines paslaugas: pageidaujantiems pardavinės kolumbariumo nišas, organizuos šarvojimą, taip pat prižiūrės aplinką aplink kolumbariumą.

Linksmučių kapinėse šią savaitę pradėtas įrengti kolumbariumas – pirmasis mūsų rajone. Projektas unikalus ir tuo, kad juo rūpinsis minėta bendruomenė ir taip praplės paslaugų pasirinkimą rajone. Iniciatyvą ir šį novatorišką bendruomenės žingsnį vertinantis meras sako, kad naujoviško tipo amžinojo poilsio vieta turėtų tapti sprendimu tiems, kurių artimieji gyvena toli šalyje ar užsienyje, padės taupyti vietą kapinėse, žinoma prisidės ir prie gamtos saugojimo: „Atsisveikinimas su artimaisiais – itin jautri tema. Kituose rajonuose jau ne vienerius metus kolumbariumai sulaukia gyventojų susidomėjimo, tad Linksmučių bendruomenės projektas – svarbus žingsnis į priekį.

Šį projektą bendruomenė įgyvendina kartu su Pakruojo rajono savivaldybės administracija. Bendra projekto vertė - 124 364 eurai (26 722 eurai iš šios sumos - savivaldybės biudžeto lėšos). Projekto finansavimas taip pat bus panaudotas bendruomenės namų remonto darbams ir reikalingų daiktų įsigijimui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite