„Linksmasis delfinas“ šiauliečių komandai atnešė apdovanojimų

anonymous anonymous Etaplius žurnalistas

Klaipėdoje vyko vaikų plaukimo varžybos „Linksmasis delfinas, į kurias vyko ir Šiaulių plaukimo centras "Delfinas" auklėtiniai. Vaikai pasistengė ir parvežė ne vieną medalį.

11 metų berniukų grupėje žibėjo Aidas Aleksandravičius, plaukęs 100 m nugara (1 min 19,17 sek.., 16 dalyvių) ir užėmęs antrą vietą. 100 m plaukimo kompleksu rezultatas (1 min 20,62 sek.) tarp 14 varžovų atnešė ne tik pirmą vietą, bet ir trečią vietą bendroje įskaitoje pagal surinktus taškus, skirtus po varžybų.

Lukas Noraitis iš 16 dalyvių tapo trečias 100 m plaukimo nugara rungtyje (1 min 29,37 sek.).

Emilis Šima100 m peteliške nuplaukė per 1 min 42,43 sek. ir liko antras.

Berniukus treniruoja treneris Robertas Šuipis.

10 metų mergaičių grupėje Rasa Lapetinskaitė bendroje įskaitoje pagal surinktus taškus užėmė trečią vietą. 100 m laisvu stiliumi ji įveikė per 1 min 16,52 sek. ir pelnė sidabro medalį. Rungtyje dalyvavo 15 plaukikių. Šiaulietė tokį pat atstumą nugara nuplaukė per 1 min 27,40 sek. ir tapo vienuolikos mergaičių grupės nugalėtoja.

Urtė Ragauskaitė iškovojo du medalius 100 m ilgio distancijose. Plaukdama peteliške ji pademonstravo 1 min 34,66 sek. rezultatą ir iš keturių mergaičių tapo antra. Dalyvaudama plaukimo kompleksiniu plaukimu rungtyje iš 15 plaukikių ji atplaukė trečia (1 min 29,04 sek.).

Eva Jagutytė pelnė sidabro medalį po 100 m plaukimo krūtine rungties (1 min 40,14 sek), o trečios vietos laimėtoja tapo Erika Karulaitytė (1 min 43,32 sek.). Šioje rungtyje dalyvavo 13 jaunųjų plaukikių.

Bronzos medaliu pasidabino ir Liepa Pleikytė po 100 m plaukimo nugara rungties (1 min 36,40 sek., 11 dalyvių).

9 metų mergaičių grupėje, 50 m distancijose du kartus čempionės vardą apgynė Vytė Vitkauskaitė, plaukdama peteliške (44,36 sek., 8 dal.) ir laisvu stiliumi (39,95 sek., 30 dal.). Mergaitė užėmė pirmą vietą bendroje įskaitoje pagal surinktus taškus.

Sportininkes varžyboms ruošia trenerė Ema Vielavičiūtė.

Toje pačioje grupėje, 50 m plaukimo nugara rungtyje, trečią vietą pelnė Atina Venslovaitė (47,27 sek., 27 dal.), kurią ruošia treneris R. Šuipis.