Angle down Atgal

Jurbarko ligoninėje pradėjo dirbti keturi nauji gydytojai

Džiugios naujienos, kuriomis pasidalino Jurbarko ligoninė. Šioje rajono gydymo įstaigoje pradėjo dirbti gyd. ginekologė dr. Justina Kačerauskienė. Gydytoja specializuojasi šlapimo nelaikymo gydymo ir onkoginekologijos srityse.

Informuojama, kad ambulatorinės konsultacijos vyks kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį. Taip pat pasidžiaugė pristatydami naujus komandos narius: gyd. urologą Giedrių Skulčių, gyd. endokrinologę doc. Ritą Šulcaitę ir gyd. vaikų gastroenterologę Juliją Ožemlauskienę, kuri ne tik konsultuos mažuosius pacientus, bet ir atliks suaugusiems skrandžio bei žarnyno endoskopinius tyrimus.

Ligoninė kviečia registruotis ir nepamiršti šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimo.Kiek anksčiau pasidžiaugta, kad Jurbarko ligoninėje darbuojasi dar vienas specialistas, radiologas dr. Saulius Rutkauskas. kuris prieš penkerius metus su kolegomis Lietuvoje įkūrė Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos draugiją, skaito paskaitas šia tema ir organizuoja kursus ne tik radiologams, bet ir traumatologams, reumatologams, reabilitologams, kineziterapeutams. Medikas dalyvauja Europos raumenų ir skeleto radiologų draugijos veikloje, veda mokymus įvairiose šalyse, sąnarių echoskopijos jam teko mokyti ir amerikiečius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite