Angle down Atgal

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Lentvaryje

Vasario 16 d., sekmadienį, Lentvario kultūros rūmai kvietė lentvariečius švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną drauge. Nuo ankstaus ryto aidėję bažnyčios varpai kvietė visus į Lentvario Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje aukojamas šv. Mišias už Lietuvos valstybę. Po mišių miestiečiai buvo kviečiami į Lentvario kultūros rūmuose vykusį Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, minėjimą.

Vos tik įžengus pro pastato duris, visus pasitiko Lentvario kompleksinių paslaugų ir šeimos centro bendruomenės atstovai ir renginio dalyviams dalino simbolines atminimo dovanėlės – vėliavėles. Renginio pradžioje, nuaidėjus paskutiniams Tautiškos giesmės akordams, buvo pristatyti į svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Tarybos nariai Teresa Solovjova, Jonas Kietavičius, Andrius Šatevičius ir Vygandas Lenkauskas, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius bei Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas.

Po sveikinimo žodžių į sceną buvo pakviesti ir savo koncertą dovanojo Trakų meno mokyklos fanfarinis orkestras (dirigentas R. Podelis). Atlikdami garsius ir visame pasaulyje žinomus kūrinius, gausus būrys atlikėjų džiugino miestiečius ir padėjo sukurti jaukią atmosferą. Tarp atliekamų muzikinių kūrinių pasirodė Lentvario švietimo įstaigų skaitovai. Eiles deklamavo trys žavūs vaikinai, tai Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos skaitovas A. Stropus bei Henriko Senkevičiaus gimnazijos moksleiviai Edvinas Matusevič ir Bogdanas Lukaševič.

Koncertui einant į pabaigą, scenoje pasirodė Lentvario politinių kalinių ir tremtinių choras „Viltis“ (vadovas E. Barkovskij). Lentvario kultūros rūmų l.e.p. direktorius Dariuš Nedvecki visiems koncerto dalyviams įteikė padėkas. Už nuoširdų bendradarbiavimą, organizuojant Vasario 16-osios minėjimą, dėkojame Trakų meno mokyklai, Lentvario M. Šimelionio ir H. Senkevičiaus gimnazijoms, Lentvario kompleksinių paslaugų ir šeimos centrui bei Trakų rajono savivaldybei. Mūsų laisvė skaičiuoja jau antrą šimtmetį, tad jauskimės laisvi ir nepriklausomi, dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais, tikėkime šviesia mūsų tėvynės ateitimi!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite