Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionate ypatingų rezultatų pasiekė Vilniaus sportinių šokių klubas “Spindulys”

Neringa Tuškevičienė Etaplius žurnalistas

Net tris dienas Kėdainiuose vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2019-ųjų metų Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas, kuriame stipriausios šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.

Kovo 8 – 10 dienomis vykusiose varžybose dalyvavo nemažas būrys vilniečių sportinių šokių klubo „Spindulys“ šokėjų.
Dėl geriausiųjų titulo finalinėse kovose rungėsi net 11 kolektyvo porų. Ne viena jų pasiekė aukščiausius įvertinimus.

Kaip teigia vienas iš klubo vadovų, buvęs profesionalus šokėjas, daugkartinis Lietuvos čempionas bei Pasaulio čempionato bronzos medalio nugalėtojas Andrius Greblikas – ”siekiant laimėti reikia susitelkti į aiškų tikslą, norėti ir daug dirbti.”

Sportinių šokių klubas “Spindulys” Vilnius kaip tik švenčia vienerių metų gyvavimo Vilniaus mieste sukaktį. Klube šiuo metu šoka 60 vaikų, kurių amžius siekia nuo 4 iki 18 metų.

“Spindulio” klubas įkurtas 2002m. Klubas veikia Mažeikiuose, Telšiuose ir Tauragėje, jų įkūrėjai garsiosios „Žuvėdros“ šokėjai – atšokę keturiolika Europos ir pasaulio čempionatų, penkis kartus tapę Europos ir keturis kartus – pasaulio čempionais – Brigita ir Mindaugas Baniai, kurie sėkmingai dirba ir Vilniuje.

2019 metų Lietuvos standartinių ir lotynų amerikos šokių čempionatas

Jauniai I standartinių šokių grupėje (varžėsi 7 poros)

3 vietą laimėjo Raigardas Gedvilas ir Agita Banytė („Spindulys“ Vilnius )

Jauniai I lotynų amerikos šokių grupėje (varžėsi 12 porų)

Jauniai II standartinių šokių grupėje (varžėsi 20 porų)

Lietuvos čempionais tapo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė ( „Spindulys“ Vilnius) , bei galimybė atstovauti Lietuvą pasaulio čempionate, Latvijoje gruodžio mėnesį

Jauniai II lotynų amerikos šokių grupėje (varžėsi 28 poros)

5 vietos laimėtojai Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė („Spindulys“ Vilnius)

2019 metų Lietuvos standartinių ir lotynų amerikos šokių pirmenybės

Jauniai I D standartinių šokių grupėje (varžėsi 26 poros)

Tapo savo grupės nugalėtojais Arnoldas Maksimovičius ir Marija Račkytė („Spindulys“ Vilnius)

Jauniai I D lotynų amerikos šokių grupėje (varžėsi 24 poros)

3 vietą laimėjo Arnoldas Maksimovičius ir Marija Račkytė („Spindulys“ Vilnius)

Jauniai I C standartinių šokių grupėje (varžėsi 8 poros)

Nugalėtojais tapo Raigardas Gedvilas ir Agita Banytė („Spindulys“ Vilnius)

Jauniai II D lotynų amerikos šokių grupėje (varžėsi 20 porų)

5 vietą laimėjo Laurynas Baškys ir Agnieška Ravdo („Spindulys“ Vilnius)

Jauniai II C standartinių šokių grupėje (varžėsi 18 porų)

3 vietą laimėjo Simas Sakalauskas ir Aurėja Ertmanaitė („Spindulys“ Vilnius)

5 vietą laimėjo Nikita Murnikovas ir Lauryta Abramovaitė („Spindulys“ Vilnius)

Jaunimas/Suaugę C standartinių šokių grupėje (varžėsi 20 porų)

Nugalėtojais tapo Ignas Andriulionis ir Evelina Pukštaitė („Spindulys“ Vilnius)

3 vietą laimėjo Gabrielius Petrulėvič ir Neringa Žutautaitė („Spindulys“ Vilnius)

Jaunimas/Suaugę C lotynų amerikos šokių grupėje (varžėsi 34 poros)

Nugalėtojais tapo Gabrielius Petrulėvič ir Neringa Žutautaitė („Spindulys“ Vilnius)