Sportas2017 m. Rugsėjo 11 d. 21:17

Lietuvos stalo tenisininkėms – Belgijos šalių čempionato sidabro medaliai

Lietuva

14334

Savaitgalį Latvijoje vykusiame Baltijos šalių stalo teniso čempionate Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrąją vietą.

Lietuvos komanda, kurią sudarė Ugnė Baskutytė, Auksė Rasimavičienė bei Eglė Stuckytė, 3-0 nugalėjo pirmąją Latvijos komandą, 3-1 - antrąją Latvijos ekipą, bet 2-3 turėjo pripažinti aukso medalius iškovojusių Estijos stalo tenisininkių pranašumą.

Vyrų komandų varžybose Lietuvos rinktinė (Klaidas Čepaitis, Benediktas Vaitkevičius ir Osvaldas Juodelis) užėmė trečiąją vietą. Lietuviai 3-0 nugalėjo antrąją Latvijos komandą, bet 0-3 pralaimėjo Latvijos pirmajai ekipai ir 1-3 - Estijos stalo tenisininkams.

Tarp vyrų nugalėjo latviai, o sidabras atiteko estams.

Asmeninėse varžybose tarp moterų sidabro medalį iškovojo E. Stuckytė, bronzos - A. Rasimavičienė. Vyrų varžybose Lietuvos atstovai tarp prizininkų nepateko.