Angle down Atgal

Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionate – varėniškių triumfas ir 14 medalių

Birželio 15 dieną Alytuje vyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas, subūręs 140 dalyvių iš visos Lietuvos, kuriame jėgas išbandė ir 14 Varėnos „Geležies lygos“ atletų.

Dzūkams fortūna šypsojosi.. Pirmiausia savo jėgas išbandė merginos, kurios jau yra tituluotos ir gerbiamos savo varžovių. Favoričių etiketė pasitvirtino- pelniusios 7 medalius bendroje įskaitoje Varėniškės tapo ne tik jaunių, bet ir jaunimo Lietuvos čempionėmis. Po merginų triumfo pečius surėmė ir mūsų vyrai, kurie pelnė tai pat 7 medalius. Bendroje įskaitoje, visiškai netikėtai, tašku aplenkę antroje vietoje likusius varžovus, Varėnos vyrai pirmą kartą istorijoje tapo čempionais.

Asmeninė įskaita: Emilija Puidokaitytė – auksas, Paulina Dobravolskaitė – sidabras, Almeida Turauskaitė- auksas (4 vieta absoliučioje jaunių įskaitoje), Valerija Petrovaitė – bronza, Melita Zalanskaitė – auksas, Inesa Zinkevičiūtė – bronza, Ugnė Karsokaitė – auksas (2 vieta absoliučioje jaunimo įskaitoje), Ieva Balukonytė – sidabras (5 vieta absoliučioje įskaitoje), Vytautas Kazlauskas – auksas, Paulius Pilelis – jaunių auksas ir suaugusiųjų sidabras, Lukas Alaburda – bronza, Aurimas Armaitis – bronza, Nerijus Bimbiris- auksas (trečia vieta absoliučioje įskaitoje), Evaldas Didikas- bronza.

Treneris Linas Sabaitis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite