Angle down Atgal

Lietuvos saugumo kelias – narystė NATO

Tai yra Etaplius.lt piliečio-reporterio nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Šiandieną Lietuva mini labai svarbią datą. Tai mūsų šalies įstojimo į NATO diena. Atsiranda tokių piliečių, kurie skaičiuoja, kad be reikalo Lietuva įstojo į NATO. Atseit brangiai kainuoja. Bet štai kada Lietuvos piliečiai alkoholiui per metus nepagaili 202 eurų, tai tyli. O būti šioje organizacijoje kiekvienam piliečiui kainuoja tik 1.15 euro, ir jau dejuojama, kad daug. Bet juk būnant NATO yra garantija mūsų laisvei.

Aš labai džiaugiuosi, kad man dar teko pabūti 1991 m. savanoriu. Aš su dideliu pasididžiavimu žiūriu į uniformuotą savo dėdę, 1918 m. savanorį, į savo tėvelį ulonų raitelio uniformoje, džiaugiuosi, kad ir man teko pabūti Lietuvos savanoriu. Tai tokios mano mintys šios dienos atžvilgiu.

Pagalvokime, kas būtų nutikę jeigu nebūtume buvę šios galingos organizacijos nariais. Seniai mūsų tėvynę būtų pradėję trypti kaimyno iš Rytų iki dantų ginkluoti "ichtamnetai". Juk ir po šiai dienai mus dar vadina fašistais ir rusofobais. O šiandiena galime džiaugtis sunkiai ir krauju iškovota laisve. Dešimtys Lietuvos vyrų padėjo savo galvas tam, kad mes niekada nebūtume vergais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite