Lietuvos riedulininkės Europos čempionatą pradėjo dviem pralaimėjimais

Lietuva

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

26842

Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinė Belgijoje vykstančio Europos uždarų patalpų B diviziono čempionate penktadienį pralaimėjo pirmąsias dvejas rungtynes.

Pirmajame A grupės susitikime mūsiškės 2:4 (1:1) pralaimėjo Austrijos komandai.

Varžovės į priekį išsiveržė jau 2-ąją min., tačiau jau po pirmojo kėlinio pabaigą skelbiančios sirenos Jūratė Juodytė realizavo mažąjį kampinį ir rezultatą išlygino.

Po pertraukos austrės 21-ąją ir 24-ąją min. pelnė įvarčius ir atitrūko, tačiau jau 25-ąją min. Dovilė Kuklienė skirtumą sušvelnino iki minimumo. Deja, daugiau pasiekti mūsiškėms nepavyko, o austrės 32 min. pasižymėjo dar kartą ir įtvirtino savo pranašumą.

Antrosiose rungtynėse lietuvės tokiu pat rezultatu 2:4 (0:1) pralaimėjo Švedijos ekipai.

Mačas nuo pat pradžių klostėsi ne pagal mūsų komandos scenarijų, o 25-ąją min. varžovės pirmavo net 4:0.

Vis dėlto 30-ąją min. Erlanda Nomeikaitė įmušė 7 m baudinį, 32-ąją min. pasižymėjo Dovilė Juraitė ir intriga sugrįžo į rungtynes. Deja, dar labiau priartėti mūsiškėms nepavyko.

Po dviejų turų austrės turi 6 taškus, anglės ir švedės - po 3, Lietuvos komanda - 0.

Šeštadienį grupės varžybas Lietuvos rinktinė užbaigs dvikova su Anglijos ekipa,

Turnyre dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Po dvi geriausias ekipas iš abiejų grupių pateks į naują grupę, kurioje sužais dar dvejas rungtynes ir išsiaiškins dvi stipriausias čempionato komandas. Joms atiteks kelialapiai į elito grupę.