Lietuvos regbio rinktinė Europos čempionato ciklą baigė įspūdinga pergale

Lietuvos regbio rinktinė Europos čempionato ciklą baigė įspūdinga pergale Lietuvos regbio rinktinė galingai baigė Europos čempionato "Conference 1" diviziono Šiaurės konferencijos turnyrą. Lietuvos regbininkai paskutinėse rungtynėse šeštadienį išvykoje 52:14 (38:7) sutriuškino Švedijos komandą.

Lietuvos regbininkai aikštėje dominavo nuo mačo pradžios ir dar neįpusėjus pirmajame kėliniui pirmavo 28:0. Pirmuosius taškus švedai pelnė tik po apmaudžios lietuvių klaidos perduodant kamuolį.

Po dviejų Žygimanto Radžiaus žeminimų Lietuvos rinktinė pirmavo jau 45:7, o antrojo kėlinio antroje pusėje Lietuvos komandoje buvo išleisti visi  atsarginiai žaidėjai ir tik tuomet žaidimas išsilygino.

Su trimis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu Lietuvos rinktinė (14 tšk.) Šiaurės konferencijoje užėmė aukštą antrąją vietą. Pirmąją vietą užėmė ir kovą dėl patekimo į aukštesnį divizioną pratęs Čekijos rinktinė.

Po šių rungtynių karjerą Lietuvos rinktinėje baigė ilgametis kapitonas Mindaugas Misevičius.

Naują ciklą Lietuvos rinktinė pradės rudenį.