Lietuvos rankinio lygoje pergales šventė Kauno ir Šiaulių klubai

Lietuvos vyrų rankinio lygoje (LRL) šeštadienį Kauno KTU komanda svečiuose 32:26 (16:12) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionę Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipą.

Kauno komandai Karolis Jankauskas pelnė 15 įvarčių, Vilius Juozaitis - 6, Aurimas Balčiūnas - 4, Algirdas Lazauskas - 3, Deividas Jovaišas - 2.

Alytaus ekipoje Gintautas Adamkevičius pasižymėjo 6 kartus, Remigijus Čepulis ir Tautvydas Petrušauskas - po 4, Dovydas Čepulis - 3.

Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių kauniečiai sugebėjo atitrūkti nuo šeimininkų ir susikurti solidų pranašumą. Įpusėjus pirmajam kėliniui jie pirmavo 9:6, o per likusį pirmojo kėlinio laiką savo persvarą dar labiau padidino (16:12). Nors antrajame kėlinyje alytiškiai bandė vytis varžovus, tačiau Karolio Jankausko vedama KTU komanda nebepaleido žaidimo kontrolės iš savo rankų ir šventė pergalę 32:26.

Tai buvo trečioji KTU pergalė, kuri leido komandai įsitvirtinti septintojoje turnyro lentelės vietoje. Alytaus klubas su penkiomis pergalėm rikiuojasi ketvirtojoje vietoje.

Kitose rungtynėse Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“ savo aikštėje 30:29 (15:15) įveikė Vilniaus „Vilniaus“ rankininkus. Šiauliečiai įsirašė ketvirtąją pergalę šiame sezone, taip susilygindami su šeštadienio varžovais.

Aikštės šeimininkams Deivydas Virbauskas pelnė 10 įvarčių, Aivaras Budrys - 6, Arminas Milaknis ir Paulius Morkūnas - po 5.

Sostinės ekipoje Martynas Lapinskas pasižymėjo 9 kartus, Domantas Pukas ir Šarūnas Sakalauskas - po 5, Karolis Antonovičius - 4, Domantas Raudonis - 3.