Lietuvos rankinio lyga startavo drama Varėnoje

Alytus

Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) starte trečiadienį pergales šventė išvykoje žaidusios ekipos.

Pirmasis šio sezono lygos kovų švilpukas nuaidėjo Varėnoje, kur vietos „Ūla“ kovėsi su Vilniaus VHC „Šviesa“. Puolimas dominavo nuo pat pirmųjų minučių. Sužaidus pusę kėlinio priekyje buvo šeimininkai - 11:8, kurie diktavo rungtynių sąlygas. Po pirmojo kėlinio rezultatas 18:15 šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje vilniečiai ilgokai vijosi savo varžovus, kol 46 min. rezultatą išlygino - 24:24. Per likusį laiką nuolatos keitėsi pirmaujanti komanda, o prasidėjus paskutinei kėlinio minutei pirmavo „Šviesa“.

Šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, tačiau tuo pačiu atsakė ir VHC „Šviesa“, o lemiamą įvartį pelnė Tomas Bernatavičius - 34:33. Per likusį laiką šeimininkams išlyginti rezultato nepavyko. T. Bernatavičius per paskutinę „Ūlos“ ataką užsidirbo ir trečiąjį pašalinimą bei prieš save išvydo raudoną kortelę.

„Ūlos“ neišgelbėjo ir 14 įvarčių pelnęs į ekipą sugrįžęs Deivas Eidukonis.

Vilniaus komandoje 9 kartus pasižymėjo Valdas Drabavičius, 8 - T. Bernatavičius

„Žinojom jog čia yra sunku žaisti, bet nesugebėjom įtikint komandos, kad reikia žaisti maksimaliai. Didžiulė problema gynyboje buvo, reikėjo geros gynybos. Puolime klaidos dingdavo, akcentavom, kad negalima buvo praleisti trisdešimt įvarčių ir dar daugiau, kai meta vienas žmogus katastrofiškai greit“, - kalbėjo Vilniaus komandos treneris Raimundas Maldžius.

Kitose rungtynėse Kauno „Granitas-Karys“ svečiuose 41:21 (20:8) nugalėjo Utenos „Uteną“.

Svečiams 9 įvarčius pelnė Mindaugas Urbonas, 8 - Paulius Šarkauskas.

Utenos komandoje rezultatyviausiai žaidė Arūnas Urbonas. Jo sąskaitoje - 6 taiklūs metimai.