Sportas2017 m. Liepos 7 d. 14:11

Lietuvos plaukimo čempionatas pamalonino šiauliečius

8790

Iš Alytuje vykusio Atviro Lietuvos čempionato grįžę Šiaulių „Delfino“ plaukikai džiaugiasi iškovotais apdovanojimais.

Emos Vielavičiūtės treniruojamas Valdas Abalikšta vyrų grupėje 200 m plaukimo krūtine rungtyje tapo nugalėtoju. Iš 23 sportininkų atstumą jis įveikė per 2 min ir 17,37 sek.

Dukart trumpesnę distanciją tuo pačiu stiliumi jis nuplaukė per 1 min ir 2,96 sek. ir pelnė sidabro medalį. Rungtyje dėl apdovanojimų kovojo 32 sportininkai.

Ant trečios vietos pakylos šiaulietis lipo po 50 m plaukimo krūtine rungties. Šį atstumą jis įveikė per 28,99 sek. Rungtyje varžėsi 34 plaukikai.

Tos pačios trenerės auklėtinė Greta Pleikytė moterų grupėje 100 m laisvu stiliumi nuplaukė per 59,22 sekundės ir laimėjo trečią vietą iš 42 dalyvių.

Sidabro medaliu pasipuošė ir trenerės Dovilės Pocienės auklėtinis Alanas Tautkus, 50 m plaukimo nugara rungtį iš 30 dalyvių įveikęs per 26,92 sekundės.

Visi šie plaukikai pagerino asmeninius rekordus.