Lietuvos penkiakovininkėms - pasaulio kariškių čempionato sidabras

Vilnius

Socialinių tinklų nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

54131

Vengrijoje vykstančio pasaulio kariškių šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė antrąją vietą ir pelnė sidabro medalius.

Aurelija Tamašauskaitė, Ieva Serapinaitė ir Gintarė Venčkauskaitė kartu surinko 3963 taškus.

Pirmąją vietą užėmė rusės (4031 tšk.), trečiąją - italės (3949 tšk.).

Asmeninėse varžybose geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi A. Tamašauskaitė (1326 tšk.) užėmė aštuntąją vietą. Mūsiškė buvo 33-ia plaukime (257 tšk.), 16-a - fechtavime (215 tšk.), 21-a - jojime (293 tšk.) ir antra - bėgimo ir šaudymo rungtyje (561 tšk.).

I. Serapinaitė (1322 tšk.) užėmė devintąją poziciją. Ji plaukime (283 tšk.) ir fechtavime (283 tšk.) užėmė aštuntąsias vietas, jojime (286 tšk.) - 21-a, o kombinuotoje rungtyje (515 tšk.) - 20-a.

G. Venčkauskaitė su 1315 tašku užėmė 11-ąją vietą, o ketvirta lietuvė - Lina Batulevičiūtė (1273 tšk.) liko 22-a tarp 38 dalyvių.

Penktadienį vyksiančiame vyrų finale dalyvaus Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada.