Lietuvos paralimpietis Edgaras Matakas – triskart Europos čempionas

Vilnius
@Parateam Lietuva nuotr.
Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Lietuvos parampilietis plaukikas Edgaras Matakas tapo triskart Europos čempionas. Regėjimo negalią turinčiam 22-ejų metų kauniečiui ketvirtadienio vakarą lygių nebuvo. Vaikinas į Lietuvą grįžo net su trimis aukso medaliais.

Lietuvos paralimpietis Europos čempionato S11 klasės 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi finale antrą kartą per dieną pagerino asmeninį rekordą ir iškovojo aukso medalį.

Finale kaunietis pademonstravo dar didesnį tempą ir antrą kartą per dieną pagerino asmeninį savo rekordą.

Ramūno Leono auklėtinio laikas – 58.83 sekundžių.

Vaikinas pademonstravo įspūdingą rezultatą ir pralenkė savo varžovus.

Premjerė Ingrida Šimonytė penktadienį sveikina plaukiką Edgarą Mataką, iškovojusį tris aukso medalius Europos žmonių su negalia čempionate.

„Jūsų ryžtą, milžiniškas pastangas treniruotėse šiemet vainikavo įspūdingos pergalės Europos čempionate. Įveikęs stiprius plaukikus, jūs trečią kartą iškovojote aukso medalį. Nuoširdžiai sveikinu jus, Edgarai, su aukštais pasiekimais. Ačiū, kad garsinate mūsų šalies vardą! Linkiu didelės sėkmės visuose startuose ateityje“, – sakoma premjerės sveikinime.

Šiose pirmenybėse Lietuvai atstovavo ir dar du plaukikai – Mindaugas Dvylaitis ir Gabrielė Čepavičiūtė.