Sportas2017 m. Birželio 5 d. 14:16

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate vidutinėje trasoje kovojo virš 500 dalyvių

Alytus

5675

Sekmadienį Lazdijų rajone esančiame Bestraigiškių miške virš 500 sportininkų kovojo Lietuvos orientavimosi sporto čempionato vidutinės trasos varžybose.

Tarp vyrų geriausiai sekėsi „Igtisos“ orientacininkui Viliui Aleliūnui. 6,2 km distanciją su 21 kontrolės punktu jis įveikė per 33 min. 16 sek. Medalį po ketverių metų pertraukos iškovojo antrąją vietą užėmęs „Šilo“ klubo orientacininkas Vytautas Beliūnas. Jis nuo lyderio atsiliko 1 min. 53 sek. Bronzos medalį pelnė daugkartinis šios distancijos čempionas Jonas Vytautas Gvildys iš Kauno „Medeinos-SM Gajos“ (35.30).

Anot varžybų laimėtojo, trasa buvo itin techniškai sudėtinga, tad reikėjo nuolat kontroliuoti bėgimo kryptį besiorientuojant.

„Pavyko prabėgti visą trasą praktiškai be klaidų. Antroje trasos dalyje pasivijau Vytautą Beliūną, tai kartu ir bėgome dalį distancijos“, - pasakojo čempionas V. Aleliūnas.

Daugkartinė Lietuvos čempionė vidutinėje distancijoje Sandra Paužaitė ir toliau tęsė savo laimėjimų seriją. Alytaus „Dainavos“ atstovė 5,1 km su 18 kontrolės punktų distanciją įveikė per 37 min. 22 sek. Sidabro medalį iškovojo nuo lyderės minute atsilikusi „Igtisos“ sportininkė Gabija Ražaitytė. Trečiąją vietą užėmė Šiaulių „Sako“ orientacininkė Vesta Ambrazaitė (42.08).

Kandidatams į Lietuvos rinktinę tai buvo atrankos varžybos prieš šio mėnesio pabaigoje Estijoje vyksiančias pasaulio pirmenybes.