Sportas2019 m. Lapkričio 18 d. 14:08

Lietuvos moksleivių dziudo čempionate – net 45 medaliai

107130

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusiame Lietuvos moksleivių dziudo čempionate Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla užėmė pirmą vietą ir parsivežė taurę čempionate iškovojusi daugiausia medalių.

Čempionate per dvi dienas rungėsi 350 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių, rajonų ir 10 sportininkų iš Baltarusijos.

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai ne tik iškovojo čempionų vardus, bet ir pakėlė savo meistriškumą lygį bei turėjo galimybę iškovoti aukštesnį meistriškumo diržą.

Antrą dieną kitoje amžiaus grupėje mūsų rajono komanda užėmė trečią vietą. Čempionate dalyvavo Kauno rajono sportininkai iš Užliedžių, Lapių, Domeikavos, Babtų, Ringaudų, Kačerginės, Garliavos, Raudondvario, Zapyškio filialų.

Visi labai džiaugėmės tokiais rezultatais. Tikras medalių lietus!