Angle down Atgal

Lietuvos mažųjų žaidynėse

Gražioje, išpuoštoje aplinkoje stovi mūsų visų mylimas vaikų lopšelis-darželis „Rasa“. Kieme augantys medžiai daug ką papasakotų, jei mokėtų žmonių kalbą, bet jie ir taip daug pasitarnauja mūsų auklėtiniams.

Pradedant nuo atskrendančių įvairių rūšių paukščiukų čiauškėjimo iki tarškalės šarkos. Kartais vasarą ir varlytė Kvaksytė linksmina mūsų vaikučius. O kiek įvairių augalų augalėlių mes randame darželio kieme! Yra ir smėlio dėžės, kuriose mėgstame žaisti, ir dar daug visko.

Ši diena mūsų darželyje buvo neeilinė. Vyko auklėtinių sporto šventė „Sportui šaltis nebaisus“. „Linelio“ grupės mergaitės Rimgailė ir Kamilė žaidė su lėlytėmis, netikėtai į aikštelę atbėgo „Sūduvos“ mažieji futbolininkai Markas, Dominykas D., Dominykas R. ir Nojus. Berniukai pasitiki savimi, nes lanko futbolo treniruotes ir ateityje garsins mūsų šalį. Jie įsakmiai siūlė mergaitėms palikti žaidimo aikštelę ir leisti treniruotis būsimiems futbolininkams. Mergaitės nuolankiai traukiasi, bet netrukus šaunuoliai futbolininkai, užgrojus muzikai, pakviečia mergaites pašokti.

Netikėtai visi pastebėjome medyje sėdinčią Meškutę (ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Geležauskienė), paprašėme lepečkojės viešnios lipti iš medžio ir pažaisti su vaikučiais. Netoliese pamatėme ir kitą viešnią Baltąją lokę. Ilgai tikinome meškutę, kad mes išauklėti ir geri vaikai, neskriausime jos, o tik kartu linksmai pažaisime, pasportuosime ir pasimankštinsime. Ji nusivalė meduotas lūpas ir neskubėdama prisiartino prie vaikų. Pepė pakvietė mankštintis meškutes ir visus kitus. Mes – sveikuoliai ir neprieštaravome pasportuoti. Žaidėme įvairius žaidimus, bėgame estafetes. Tikrinomės, kurie stipresni, traukdami virvę. Kadangi mūsų sniego malūnai dar sugedę ir neprimala mums balto, lengvo sniego, vaikučiai išradingai sumanė pasigaminti popierinių sniego gniūžčių. Skraidė šios gniūžtės visame darželio kieme.

Vaikučiai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šios žaidimų dienos, o ypač „Linelio“ grupės mamytei Gerdai Dabrilienei už jos sumanumą ir pagalbą.

Lijana JUOČIENĖ

Marijampolės lopšelio-darželio „Rasa“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite