Angle down Atgal

Lietuvos mažojo regbio rinktinė sužinojo savo varžovus lemiamame Europos čempionato etape

Jau šį savaitgalį Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) Lietuvos vyrų mažojo regbio (regbis-7) rinktinė sieks įgyvendinti savo tikslus – iškopti į elitinį Europos čempionato divizioną bei pelnyti vietą olimpiniame atrankos turnyre.

Bosnijoje ir Hercegovinoje vyks antrasis ir paskutinis Europos čempionato „Trophy“ diviziono turnyro etapas, po kurio paaiškės galutinė pirmenybių rikiuotė. Pirmajame etape Kroatijoje trečią vietą užėmusi Lietuvos rinktinė tęsia kovą dėl aukščiausių pozicijų.

„Trophy“ turnyro nugalėtojai iškovos kelialapį į elitinį „Grand Prix“ divizioną, o abu finalininkai pelnys vietas olimpiniame atrankos turnyre.

Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė Sarajeve kovas pradės C grupėje su Kroatijos, Bulgarijos ir Čekijos ekipomis. Įdomu tai, kad su bulgarais ir kroatais lietuviai žaidė ir grupės etape Kroatijoje, tik vietoje Danijos komandos šįkart lauks čekų iššūkis. Kroatijoje mūsiškiai grupėje laimėjo visus tris susitikimus.

Pirmojo etapo laimėtojai belgai pateko į A grupę kartu su Danijos, Švedijos bei Bosnijos ir Hercegovinos ekipomis. Į B grupę pateko Ukraina, Izraelis, Liuksemburgas bei Latvija.

Norėdama geriau pasirengti lemiamam etapui, Lietuvos rinktinė šią savaitę negrįžo į Lietuvą, o visą laiką treniruosis Sarajeve.

„Sąlygos čia visai neblogos. Antradienis buvo poilsio diena. Trečiadienį jau turėjome treniruotę. Mums pasisekė, kad čia su mumis yra bulgarai, tai galėsime pasportuoti su jais. Nuotaikos geros, visos mintys – apie patekimą į „Grand Prix“. Tikimės, kad pavyks su belgais susitikti pusfinalyje arba ketvirtfinalyje ir vėliau užimti pirmąją vietą“, - kalbėjo Lietuvos rinktinės narys Alanas Alasauskis.

„Trečiadienį pradėjome treniruočių sesiją. Šį savaitgalį sieksime laimėti antrąjį etapą ir patekti į „Grand Prix“. Tikriausiai neturėsime vieno žaidėjo dėl traumos, bet kiti žaidėjai bus pasiruošę. Mes žinome, ką turime padaryti, žinome, kaip reikia žaisti. Bus nelengva, bet tikiu savo vyrais. Penktadienį turėsime dar vieną treniruočių sesiją ir šeštadienį jau stosime į kovą turnyre. Esu nusiteikęs pozityviai ir laukiame kovų“, - kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris iš PAR Patrickas Rossas-Allenas.

Pirmąsias rungtynes Sarajeve Lietuvos rinktinė žais su bulgarais, antrąsias – su čekais, trečiąsias – su kroatais. Į ketvirtfinalį pateks

Galutinė „Trophy“ turnyro rikiuotė paaiškės susumavus abiejų etapų rezultatus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite