Angle down Atgal

Lietuvos mažojo regbio rinktinė įspūdingai startavo Europos čempionate

Lietuvos vyrų mažojo regbio (regbio-7) rinktinė galingai pradėjo pasirodymą Europos čempionato „Trophy“ diviziono turnyro pirmajame etape Zagrebe (Kroatija).

Pirmosiose C grupės rungtynėse lietuviai net 43:5 (31:0) nugalėjo Bulgarijos komandą.

Jau 20-ąją mačo sekundę pirmuosius taškus Lietuvai pelnė Donatas Vilimavičius. Vėliau tiksliomis atakomis pasižymėjo Jonas Mikalčius, Žygimantas Radžius ir lietuviai nuolat didino atsilikimą. Tik antrajame kėlinyje mūsiškiai kiek apleido vadeles ir varžovai pelnė paguodos taškus.

„Bulgarai fiziškai yra tikrai stipri komanda. Žmonės dideli, bet techniškai atrodė gana silpnai. Geras dalykas tas, kad mes ilgai kontroliavome kamuolį ir atakuodami nuvarginome varžovus. Tai ir lėmė pergalę. Dabar laukia kroatai. Jie yra šeimininkai ir geresnė komanda nei bulgarai, todėl turime pasiruošti“, - po pirmojo mačo sakė Lietuvos rinktinės narys Ž. Radžius.

Šeštadienį Lietuvos regbininkai dar žais su Kroatijos ir Danijos komandomis.

Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupių komandas bei dar dvi geriausios trečiąsias vietas užimsiančios ekipos.

Ten pat vykstančio Europos moterų mažojo regbio čempionato B grupės pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė 5:29 pralaimėjo iš aukštesnio diviziono iškritusiai Latvijos komandai.

Lietuvėms 5 taškus pelnė Dainora Žemaitytė.

Šeštadienį lietuvės žais su Slovakijos ir Danijos komandomis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite