Angle down Atgal

Lietuvos mažąjį futbolą Prienuose pristatė ir šios sporto šakos žvaigždės

Gegužės 29 d., šeštadienį, Prienų KKSC stadione startavo jubiliejinis, penktasis Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, kurio pirmajame etape po dvejas rungtynes sužaidė aštuonios komandos – Kauno „Arsenalas“, „Hegelmann Minifootball“, Jurbarko „Imsrė“, „Akmenė“, Varėnos „Merkys“, KKSC „Prienai“, Panevėžio „Ekranas“ ir „Klaipėda City“.

Šios varžybos buvo tiesiogiai transliuojamos ir komentuojamos Lrytas TV feisbuko paskyroje, jas stebėję žiūrovai iš visos Lietuvos daug įdomaus išgirdo ne tik apie futbolą, bet ir apie kitas sporto šakas, kultivuojamas Prienų mieste, susidarė įspūdį, kad tai – gražus ir žalias miestas, sportuojantiems galintis pasiūlyti puikią sporto infrastruktūrą ir netrukus atsiversiantį baseiną.

Pirmasis masinis renginys po karantino Prienuose buvo pradėtas pozityviai – geltonąja „banga“ stadioną užpildė Prienų KKSC jaunosios gimnastės (trenerės G.Vaitauskienė ir K.Mickevičiūtė), pasirodžiusios pagal grupės „Roop“ dainą.

–Prienams šis čempionatas yra didelis ir pirmas įvykis šiais metais, kuris simbolizuoja – norisi tikėti – pandemijos pabaigą ir sportinio sezono pradžią. Džiugu, kad buvome pastebėti Lietuvos mažojo futbolo asociacijos. Futbolas -– dar viena sporto šaka, kuri garsiai kalba apie Prienus, kad mes turime ir galimybių, ir sąlygas, esame išskirtiniai dėl gražios gamtos, patogios geografinės vietos ir svetingumo. Šis renginys patvirtina, kaip svarbu rodyti sporto šakai dėmesį – ilgainiui ateis ir rezultatai, – optimistiškai kalbėjo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius, kuris buvo vienas iš kelių svečių, pasveikinusių čempionato dalyvius.

Iškilmingame renginio atidaryme kalbėjęs Lietuvos mažojo futbolo asociacijos vykdantysis direktorius Kęstutis Bagonas padėkojo Prienų miestui ir KKSC administracijai už šiltą priėmimą, o komandoms palinkėjo žaidimo be traumų. Prie sveikinimų prisidėjo Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas bei Prienų KKSC direktorius Audronis Deltuva.

Iš viso Prienų dirbtinės dangos stadione buvo sužaistos aštuonerios „7x7“ rungtynės, jų metu netrūko gražių žaidybinių akimirkų. KKSC „Prienai“ komanda (treneris Dainius Ališauskas) dvejas rungtynes sužaidė lygiosiomis: su FK „Ekranu“ (Panevėžys) 2:2 ir su SC-FK „Akmenė“ 1:1. Įvarčius pelnė Tomas Jonyka, Kasparas Petkevičius ir Robertas Ratkevičius.

Po oficialių čempionato rungtynių Prienų futbolo entuziastų komanda žaidė draugiškas rungtynes su

Lietuvos mažojo futbolo ambasadoriaus Deivido Šembero sudaryta futbolo žvaigždžių komanda „Deividas ir Draugai“ ir, su visa pagarba šeimininkams, deramai atsilaikė gynyboje prieš buvusius profesionalius žaidėjus. Rungtynės baigėsi rezultatu 7:5 svečių naudai.

2:2

Lietuvos mažojo futbolo čempionate teisėjavo garsus futbolo arbitras Gediminas Mažeika.

Dalė Lazauskienė

Autorės ir Lietuvos mažojo futbolo asociacijos nuotraukos.

Akimirkos iš čempionato atidarymo ir rungtynių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite