Angle down Atgal

Lietuvos–Lenkijos pasienyje sulaikyta didelė narkotikų siunta

Kalvarijos savivaldybėje, Lietuvos–Lenkijos pasienyje esančiame Salaperaugio kaime įsikūrusios Kalvarijos pasienio užkardos teritorijoje, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė didelį kiekį – 40 kg – galimai narkotinių medžiagų automobiliu gabenusį Kauno apskrities gyventoją (g. 1956 m.).

Marijampolės apskr. VPK skelbia, kad vyro vairuotame automobilyje rastų ir paimtų, įtariama, narkotinių medžiagų vertė juodojoje rinkoje siekia apie 0,5 mln. Eur.

Automobilis „Volkswagen Passat“ patikrinti buvo sustabdytas turint išankstinės informacijos, kad juo gali būti gabenama narkotinių medžiagų siunta. Pareigūnai, kruopščiai apžiūrėję automobilį, jame įrengtose slėptuvėse rado ir paėmė net 40 kg galimai narkotinių medžiagų, o vairuotoją sulaikė ir uždarė į areštinę.

Marijampolės apskr. VPK dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jį kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Marijampolės apskr. VPK pareigūnai už glaudų bendradarbiavimą sulaikant galimą narkotinių medžiagų kontrabandą dėkoja Valstybės sienos apsaugos tarnybos Kalvarijos užkardos pasieniečiams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite