Lietuvos lengvaatlečiai pasaulio veteranų čempionate jau iškovojo šešis medalius

Torunėje (Lenkija) vykstančiame pasaulio veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Lietuvos lengvaatlečiai per pirmąsias tris dienas iškovojo šešis medalius - vieną aukso, du sidabro ir tris bronzos.

Antradienį Torunėje varžėsi du Lietuvos šuolininkai ir šeši metikai.

Pasaulio čempiono aukso medalį iškovojo šuolininkas į aukštį Gintaras Varanauskas. Visi jo šuoliai buvo sėkmingi. Pirmaisiais bandymais įveikęs 1 m 80 cm, 1 m 85 cm ir 1 m 90 cm aukščius, toliau jis nešokinėjo.

Bronzos medalį svorio metime iškovojo Jadvyga Putinienė (W70; 10 m 73 cm), o kūjo metime - Rimvydas Medišauskas (M55; 50 m, nuo antrosios vietos atsiliko vos 1 cm).

Danguolė Stonytė (W50) numetė ietį 29 m 25 cm ir užėmė šeštąją vietą. Leonardas Varnas (M70) kūjo metime buvo devintas (33 m 3 cm). Ryšardo Malachovskio (M50) rezultatas rutulio stūmime - 12 m 53 cm (14 vieta). Genovaitė Kazlauskienė (W65) svorio metime užėmė aštuntąją vietą (9 m 16 cm). Algirdas Petravičius (M50) trišuoliu nušoko 11 m 54 cm (13 vieta).

Pirmadienį sidabro medaliu pasipuošė Birutė Keršulienė (W70; rutulys, 9 m 60 cm). W55 grupėje Lietuvos rutulio stūmikės laimėjo du medalius: Valda Morkūnienė - sidabro (13 m 27 cm), Janina Lapienienė - bronzos (12 m 87 cm).