Lietuvos ledo ritulio čempionato atkrintamosios varžybos prasidėjo „Geležinio vilko“ pergale

Lietuvos ledo ritulio čempionato pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse Elektrėnuose šeštadienį Klaipėdos „Baltija“ kiek netikėtai 1:5 (0:2, 1:3, 0:0) pralaimėjo Vilniaus „Geležiniam vilkui“ ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0-1.

Vilniaus klubas puikiai išnaudojo pirmąją galimybę. Varžovus pagal metimus 37-19 pranokę vilniečiai Dominyko Bisturio (12 min.) ir Edvino Boroškos (16) įvarčiais pabėgo į priekį pirmajame kėlinyje. Antrojo kėlinio pradžioje E. Boroška (23) dar kartą nubaudė varžovus už pražangą, o „Baltijos“ veteranas Igoris Kuzminovas sugebėjo atsakyti įvarčiu mažumoje (26), tačiau „Geležinis vilkas“ toliau sumaniai žaidė daugumose ir Dmitrijus Rabčukas (31, 34) du kartus išnaudojo klaipėdiečių pražangas.

Antrasis susitikimas vyks sekmadienį vėl Elektrėnuose.

Sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje startuoja antrasis ketvirtfinalis, kuriame Vilniaus „Hockey Punks“ kovos su Rokiškio „Rokiškiu“.