Lietuvos krepšinio titanų dvikova dramatiškoje kovoje baigėsi kauniečių pergale

Vilnius

Edgaras Ulanovas. Eriko Ovčarenko / Fotobankas / BNS nuotr.

Reporteris MindaugasŠaltinis: Etaplius.lt

201808

Paskutinėmis sekundėmis Kauno „Žalgiriui“  sekmadienį pavyko išplėšti pergalę prieš Vilniaus „Ryto“ krepšininkus „Betsafe-LKL“ ir nutraukti vilniečių 14-os pergalių seriją. Paskutiniame kėlinyje kauniečius į pergalę ištempė Edgaras Ulanovas.

Svečiuose žaidę kauniečiai įtemptose rungtynėse įveikė Vilniaus „Rytą“ 72:67 (17:18, 21:15, 17:17, 17:17) ir įsitvirtino pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kauniečius į pergalę ištempęs E. Ulanovas ketvirtajame kėlinyje pelnė 11 iš 17 visos komandos taškų. Iš viso krepšininkas surinko 19 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Principingoje dvikovoje „Žalgiris“ atsirevanšavo už sezono pradžioje pernai lapkritį patirtą pralaimėjimą.

Rungtynių pabaigoje vilniečiai dar bandė vytis, bet priešpaskutinę minutę svarbų tritaškį pataikęs E. Ulanovas (69:61) įtvirtino „Žalgirio“ pergalę.