Sportas2019 m. Gruodžio 8 d. 21:01

Lietuvos krepšinio lygoje – sunki Kauno „Žalgirio“ pergalė prieš Vilniaus „Rytą“

Vilnius

L.Žemgulio / BC „Žalgiris“ nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

109749

Pirmajame kėlinyje net 15 taškų deficitą turėjęs Kauno „Žalgiris“ (13-0) rizikavo patirti pirmąją nesėkmę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse, tačiau į pagalbą pasitelkęs tritaškius metimus ir po ilgosios pertraukos į savo krepšį praleidęs tik 30 taškų 78:72 (19:27, 18:15, 26:20, 15:10) nugalėjo savo amžiną varžovą – Vilniaus „Rytą“ (8-5).

Po antrosios pergalės prieš „Rytą“ šiame sezone „Žalgiris“ LKL čempionate yra iškovojęs visas 13 pergalių. Jie centrinėje turo dvikovoje vertėsi be traumuoto Mariaus Grigonio ir kapitono Pauliaus Jankūno.

Vilniečiai šalies pirmenybėse patyrė jau penktą pralaimėjimą. Trys iš jų buvo patirti per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 14 (4/4 trit., 16 naud. bal.), J.Landale'as 12 (7 atk. kam., 16 naud. bal.), Edgaras Ulanovas 11, Lukas Lekavičius 10 (4 rez. perd.), Nigelis Hayesas 9, Thomasas Walkupas 8 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 19 naud. bal.), Zachas LeDay 7, KC Riversas 5, Martinas Gebenas 2, Rokas Jokubaitis 0, Karolis Lukošiūnas ir Erikas Venskus nežaidė.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 17 (3/4 trit., 6 atk. kam., 20 naud. bal.), Tu Holloway 10, Martynas Echodas 9 (5 praž.), Dovis Bičkauskis ir Paco Cruzas (5 rez. perd.) po 7, Cameronas Bairstow ir Evaldas Kairys po 6, Mindaugas Girdžiūnas 4, Deividas Sirvydis, Marekas Blaževičius ir Arnas Butkevičius po 2, Karolis Giedraitis 0.