Sportas2017 m. Liepos 30 d. 08:14

Lietuvos krepšininkai – olimpinio festivalio čempionai

10639

Lietuvos krepšininkai tapo Europos jaunimo olimpinio festivalio Dėre (Vengrija) čempionais. Finale lietuviai po dviejų pratęsimų 103:101 nugalėjo Turkijos komandą.

Grupės rungtynėse Turkijos atstovai mūsiškius buvo sutriuškinę 31 tašku. Finale turkai taip pat sparčiai nutolo ir didesnę dalį rungtynių lietuviams teko juos vytis. Mačo pabaigoje varžovai pirmavo 3 taškais, tačiau paskutinę rungtynių sekundę Modestas Kancleris smeigė taiklų tritaškį ir išplėšė pratęsimą - 79:79.

Pratęsimo metu geriau sekėsi lietuviams, o turkai vijosi. Paskutinę pratęsimo sekundę, lygiai kaip prieš tai Modestas, Turkijos krepšininkas pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą 87:87.

Antro pratęsimo metu lietuviai agresyviai atakavo, tačiau prastai metė baudas. Nepaisant to, pavyko išplėšti sunkią pergalę 103:101.

Daugiausiai taškų lietuviams pelnė Nojus Pankratjevas - 31. Ąžuolas Tubelis pridėjo 22 taškus, Modestas Kancleris -19.