Lietuvos keturvietės baidarės įgula pasaulio taurės etapo finale liko paskutinė

Reporteris Lina Etaplius žurnalistas

Poznanėje (Lenkija) vykstančio pirmojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo vyrų keturviečių baidarių 500 m distancijos finale sekmadienį lietuviai Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas bei Mindaugas ir Simonas Maldoniai užėmė paskutinę – devintąją vietą.

Lietuvos komanda finišavo per 1 min. 24,646 sek. ir daugiau nei 2 sek. atsiliko nuo priešpaskutinėje pozicijoje likusių čekų.

Nugalėjo vokiečiai Maxa Rendschmidtas, Ronaldas Rauhe, Tomas Liebscheris ir Maxas Lemke (1.20,006). Antrąją vietą užėmė Prancūzijos (1.20,474), trečiąją - Portugalijos (1.21,014) baidarininkai.

Mišrių dviviečių kanojų 500 m distancijos pirmajame atrankos plaukime lietuviai Rūta Dagytė ir Osvaldas Murza (1.55,664) užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos delegacija šiose varžybose turi vieną apdovanojimą. Vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos rungtyje Lietuvos atstovas Artūras Seja iškovojo bronzos medalį.