Angle down Atgal

Lietuvos kariuomenė bendradarbiaus su Dzūkijos futbolo klubu „Dainava“

Gegužės 11 dieną  Dzūkijos futbolo klubo „Dainava" direktorius Gintautas Andriuškevičius ir Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininko funkcijas vykdantis kapitonas Paulius Lukošiūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava" Lietuvos ir kitų šalių NATO kariams sudarys sąlygas nemokamai stebėti komandos namų rungtynėse miesto centriniame stadione, kartu vykdys švietėjiškus projektus, pakvies dalyvauti kituose svarbiuose sportiniuose renginiuose, informuos apie kariuomenės veiklą.

Lietuvos kariuomenė futbolo klubo „Dainava" nariams suteiks galimybę aplankyti karinius dalinius, dalyvauti bendruose kariuomenės ir visuomenės renginiuose ir projektuose. Apie tai Lietuvos kariuomenė skleis informaciją savo internetiniuose tinklapiuose.

,,Manau, kad ši sutartis bus naudinga tiek kariams, tiek ir sportininkams. Bet kuriame sporte svarbi ištvermė, jėga, pasiryžimas ir žmogaus valia, o kariui svarbu ne tik geras fizinis ir moralinis pasirengimas, bet ir pilietiškumas bei patriotiškumas. Mano manymu, tai viena iš svarbiausių savo šalies patrioto savybių", – sakė kpt. P.  Lukošiūnas.

,,Futbolas – viena iš populiariausių sporto šakų Alytuje. Pastebime, kad kasmet vis daugiau karių renkasi stebėti futbolą ir dalyvauja Alytaus apskrities futbolo varžybose nustebindami labai gerais rezultatais. Keletas karių gana sėkmingai atstovauja futbolo klubo „Dainava" senjorų komandai, su kuria ne vienerius metus tapo šalies čempionais. Tikiuosi, kad kariai dabar turės galimybę dažniau lankytis miesto stadione ir palaikyti savo mylimą komandą", –  teigė  Dzūkijos futbolo klubo „Dainava" direktorius Gintautas Andriuškevičius.

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava" artimiausias namuose rungtynes žais jau gegužės 12 d. 19.00 val. Alytaus miesto stadione su Lietuvos I lygos futbolo federacijos čempionato lyderiais Pakruojo ,,Kruojos" futbolininkais. Prieš rungtynes Lietuvos Respublikos himną ir keletą kūrinių atliks Sausumos pajėgų orkestro kariai.

Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Verbavimo ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite