Angle down Atgal

Geriausias Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybėse – šiaulietis

Dvi dienas Klaipėdoje trukusiose Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybėse Šiaulių „Delfino“ sportininkai iškovojo 16 medalių.

2007 m. gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje geriausiai sekėsi Artui Apiniui (trenerė Ema Vielavičiūtė). Jis iškovojo tris aukso medalius, plaukdamas laisvu stiliumi. 50 m distanciją jis nuplaukė per 25,94 sek. (88 dalyviai), 100 m – per 57,10 sek. (87 dal.), 200 m – per 2 min 9,37 sek. (56 dal.). Artas 200 m kompleksiniu plaukimu rungtyje užėmė antrą vietą (2 min 20,94 sek. 49 dal.).

Plaukimo krūtine rungtyse du medalius pelnė kitas „Delfino“ atstovas - Vilius Navickas (trenerė E. Vielavičiūtė). 100 m atkarpą vaikinas nuplaukė per 1 min 14,12 sek. ir laimėjo antrą vietą (30 dal.), 200 m distanciją - per 2 min 43,25 sek. (26 dal.) ir atplaukė trečias.

Trečios vietos laimėtoju tapo ir Erikas Dagys (trenerė E. Vielavičiūtė), plaukdamas200 m nugara (2 min 25,29 sek. , 30 dal.)

2008 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių grupėje daugiausiai apdovanojimų pelnė Guoda Tručinskaitė (trenerė Dovilė Pocienė). 100 m plaukimo peteliške rungtyje ji buvo nepralenkiama (1 min 10,28 sek., 17 dal.).

Mergaitė dukart lipo ant antros vietos laimėtojos pakylos po 200 m plaukimo laisvu stiliumi (2 min 22,19 sek. 42 dal.) ir po 200 m kompl. pl. (2 min 32,02 sek., 46 dal.). Be to, pelnė ir trečios vietos medalį 200 m plaukimo krūtine rungtyje (2 min 50,12 sek., 39 dal.).

Toje pačioje amžiaus grupėje, plaukimo nugara rungtyse du medalius iškovojo ir Emilija Pociūtė (trenerė D. Pocienė). 200 m distanciją mergaitė nuplaukė per 2 min 36,38 sek. (36 dal.) ir užėmė antrą vietą, o 100 m - per 1 min 11,96 sek. (42 dal.) ir pelnė trečiąją.

Antros vietos laimėtoja tapo Miglė Grigaliūnaitė (trenerė D. Pocienė). Ji100 m peteliške nuplaukė per 1 min 11,96 sek. (17 dal.)

Bronzos medalį pelnė iš Didžiosios Britanijos grįžusi ir PC „Delfinas“ atstovavusi Ermita Balnytė (varžyboms ruošė trenerė D. Pocienė). Ji200 m laisvu stiliumi nuplaukė per 2 min 22,63 sek. (42 dal.)

Šiaulių komanda dalyvavo mišrios estafetės 4x100 m kompl. pl. rungtyje ir iš 22 komandų tapo antra (4 min 39,31 sek.) Medalius estafetėje iškovojoRokas Pleikys (trenerė E. Vielavičiūtė), Miglė Grigaliūnaitė (trenerė D. Pocienė), Guoda Tručinskaitė (trenerė D. Pocienė) ir Artas Apinys (trenerė E. Vielavičiūtė).

Po varžybų paaiškėjo, kad geriausiu plaukiku vaikinų grupėje pagal FINA taškus tapo Artas Apinys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite