Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Lietuvos jaunučių kulkinio šaudymo čempionate Kauno rajono komanda iškovojo bronzos medalius
Sportas2020 m. Spalio 23 d. 14:18

151414

2020 m. spalio 21-22 dienomis Alytaus sporto rekreacijos centro  šaudymo sporto bazėje vyko Lietuvos jaunučių kulkinio šaudymo čempionatas pneumatiniais ginklais. Į šias varžybas Kauno r. sporto mokykla vežė dalyvauti 12 rajono moksleivių iš Garliavos, Karmėlavos ir Raudondvario gimnazijų, trenerių Loretos ir Rimo Stankevičių auklėtinių.

Varžybos vyko didelėse dviejose šaudyklose laikantis saugumo ir atstumo reikalavimų. Vienu metu galėjo šaudyti 38 dalyviai. Vienoje šaudykloje galėjo dalyvauti tik dviejų komandų atstovai. Šaudant 40 įskaitinių šūvių į elektroninius taikinius dalyvavo 17 komandų iš Lietuvos miestų ir rajonų.

Kauno rajono šautuvo rungties komanda sudaryta iš Raudondvario gimnazijos mokinių Henriko Rakausko, Martyno Rukšėno ir Giedriaus Kulikausko iškovojo bronzos medalius. Kauno rajono komanda  aplenkė Vilnių, Šiaulius, Alytaus, Biržų ir kitas komandas.