Lietuvos jaunių asmeninių lenktynių čempionai - A. Gedraitytė ir A. Mikutis

Lietuva

Šilalėje vykstančio Lietuvos jaunių dviračių plento čempionato asmenines lenktynes penktadienį laimėjo Akvilė Gedraitytė (Panevėžio „Fortūna“/Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras, treneriai Vitalija Breivienė ir Vytautas Indreliūnas) ir Aivaras Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“, treneris Kęstutis Česaitis), praneša sietuvos dviračių sporto federacija (LDSF).

A. Gedraitytė, kuri šios rungties šalies jaunių čempione tapo trečius metus iš eilės, 15 km distanciją įveikė per 21 min. 1 sek. Sidabro medalį pelnė Rimantė Žiliūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“, treneris K. Česaitis, +46 sek.), o bronzos - praėjusių metų vicečempionė Paulina Patinskaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimanzija, treneris Algimantas Buividas, +1.04).

A. Mikutis 26 km nuvažiavo per 34 min. 20 sek. Sidabro medalį iškovojo pernai trečias buvęs Žygimantas Norutis (VMSC/„Vitus“, treneriai Vytautas Juchnevičius ir Liuda Triabaitė, +1.04), o bronzos medalį pelnė jo komandos draugas Gustas Raugala (+1.11).

Jaunių merginų ir vaikinų asmeninėse lenktynėse dalyvavo 30 dviratininkų.

Šeštadienį vyks grupinės lenktynės. Merginos važiuos 85 km, o vaikinai - 125 km.