Lietuvos jaunimo regbio-7 rinktinė pralaimėjo dar vienai regbio valstybei

Reporteris Orinta Etaplius žurnalistas

Panevėžyje vykstančio Europos jaunimo (iki 18 metų) regbio čempionato elitinio diviziono turnyro antrosiose C grupės rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 5:19 (0:14) pralaimėjo Gruzijos ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę.

Lietuvos rinktinės stiprybė yra puolimas, bet gruzinai ilgiau kontroliavo kamuolį ir pirmajame kėlinyje susikrovė solidų pranašumą. Rungtynių pabaigoje lietuviams galiausiai pavyko pelnyti penkis taškus. Pasižymėjo Justinas Mėlinis.

"Tikėjomės sunkių rungtynių, nes žinojome, kokia galinga yra Gruzijos rinktinė. Ne veltui ji šiemet tapo Europos regbio-15 čempione. Mums kiek pritrūko geresnio fizinio pasirengimo. Taip pat mums tik antrajame kėlinyje mums galėjo padėti kapitonas Matas Miežys, kuris žūtbūt norėjo eiti į aikštę net ir būdamas traumuotas", - po mačo kalbėjo J. Mėlinis.

Pirmajame susitikime mūsiškiai 12:33 pralaimėjo vienai turnyro favoričių Didžiajai Britanijai.

Kitose grupės rungtynėse britai 36:10 nugalėjo Belgijos ekipą.

Lietuviai Panevėžio Aukštaitijos stadione dėl trečiosios vietos grupėje 19.10 val. žais su belgais. Sekmadienį vyks atkrintamosios kovos. Pirmosios dvi komandos pateks į ketvirtfinalį, o likusios kovos dėl 9-16 pozicijų.

Šiame čempionate varžomasi ir dėl kelialapių į jaunimo olimpines žaidynes Argentinoje.